• Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Hakkımızda

Biz, kısaca Türkiye'nin en büyük OPPO yardımlaşma platformuyuz. Kâr amacı gütmeden, bütün OPPO kullanıcılarını bir araya getirerek sorunlarına ortak olabilecekleri, çözümler bulabilecekleri bir ortam hazırlamak temel amacımız.

Haziran 2019'da oppoturkiye.org alan adı ile MyBB platformu üzerine kurulmuş basit bir forumduk. Amacımız ülkemize henüz yeni açılmış olan yeni markayı ve bu markayı kullanan tüketicileri bir araya getirerek sorunlarına çözüm olabilmeyi amaç bildik. İlerleyen zamanlarda oppoturkiye.net adresini de bünyemize katarak yolumuza devam ettik ve amacımızdan hiç sapmadık.

Neden Türkiye'nin en büyüğü ifadesi var?

Çünkü 5000'den fazla üye, on binlerce mesaj, her gün binlerce tekil kullanıcı ve aylık yüzbinlerce sayfa görüntülenmesi ile en çok etkileşim alan OPPO platformuyuz.

Burası OPPO Türkiye'nin resmi sitesi mi?

Hayır, resmi olarak OPPO Türkiye veya OPPO'ya bağlı herhangi bir kuruluş ile bağlantımız bulunmamaktadır. Gönüllü olarak emek harcayan bir topluluğuz ve tek amacımız yardımlaşabileceğimiz bir ortam oluşturabilmek.

Üst