Yardım 4lite Android 11 güncelleme sonrası cihaz vefat etti

Dogan0016

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno
Merhabalar , oppo reno 4 lite cihazımı oppo yetkilisinin verdiği yazılım güncelleme linki ile guncelledim ve ardından telefon da gmail kısmı arızalandı gmail giremiyorum bu sebepten ötürü play store kullanımı kullanım dışı kaldı... Ardından dokunmatik işlemez oldu vede cihazı teknosadan faturalı almıştım fakat garantili ürün değilmiş onuda bu akşam öğrendim neler yapabilirim müşteri hizmetlerini arıyorum bakmiyorlar ilgilenmiyorlar yetkili kimse yokmu oppoda !!

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Hard reset atmsyı denediniz mi?

Upvote 0

Dogan0016

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno
Hala sıkıntı devam ediyor ise servise götürün derim.
Cihazın garantisi yokmuş teknosadan aldım 1 ay oluyor oppo sattığı cihazlara 2 sene garanti veriyor diye biliyordum ama malesef yokmuş
Mesajlar birleştirildi:

12 senedir telefon kullanıyorum Samsung , Xiaomi ardından ilk ve son olarak oppoyu tercih etmiştim ama büyük hata etmişim garanti yetine sabah olsun diye bekliyorum ilk isim 9 da müşteri hizmetlerine bağlanana kadar aramak ardından telefonu parçalayıp farklı markalara yönelmek olacak ben almadan önce çok ilgili idiler aldım telefon çöp oldu ilgili kimse kalmadı maalesef

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Nasıl olmaz siz faturalı ürün almadınız mı?

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Faturalı ise aldığınız ürünü 14 gün içinde iade hskkınız var iade edin, tekmnosa gibi teknoloji marketi yardımcı olması lazım, siz siteden mi aldınız, eğer mağaza ise gidin oraya bence . Garanti dışı olması saçma.

Upvote 0

Dogan0016

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno
Mağazadan aldım fakat 25-30 gün oluyor :( üzgünüm. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim artık yapacak birşey kalmadı giden gitti hayırlı geceler herkese

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Mağazadan aldım fakat 25-30 gün oluyor :( üzgünüm. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim artık yapacak birşey kalmadı giden gitti hayırlı geceler herkese
Hayırlı geceler ama yinede müşteri hizmetleri ile irtibata geçin , vaz geçmeyin belki sonuç alırsınız olumlu.

Upvote 0