Çözüldü A15s coloros 11 alıcak mı

emosnife

Taze Üye
Üye
Cihaz
A15s
telefonu alalı 1 ay olmamıstır coloros 10 ile geldi telefon güzel beni geçindiriyor ama arastırmalarıma göre telefon coloros 11 almıcakmış neden böyle bir telefon almaz ki ve bildiğime göre telefonların en az 1 güncelleme alması gerekir diye biliyorum yanlıs biliyorsam düzeltebilirsiniz

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
telefonu alalı 1 ay olmamıstır coloros 10 ile geldi telefon güzel beni geçindiriyor ama arastırmalarıma göre telefon coloros 11 almıcakmış neden böyle bir telefon almaz ki ve bildiğime göre telefonların en az 1 güncelleme alması gerekir diye biliyorum yanlıs biliyorsam düzeltebilirsiniz
Merhaba

efendim oppo turkiye ile iletisime gectim mail uzeri bazi cihazlar alacaktir ama hangileri olsugu aciklanmadi muhtemelen oppoa15 ve 15s

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Merhabalar

Oppo'nun güncelleme politikası biraz değişik. Güncelleme alması beklenen modeller alamayabiliyor.

ColorOS 12 Beta versiyonunun dağıtımı başladı. A15s 'in şimdiye kadar ColorOS 11 alması gerekiyordu (eğer güncelleme planı varsa).

emosnife

Taze Üye
Üye
Cihaz
A15s
Merhabalar

Oppo'nun güncelleme politikası biraz değişik. Güncelleme alması beklenen modeller alamayabiliyor.

ColorOS 12 Beta versiyonunun dağıtımı başladı. A15s 'in şimdiye kadar ColorOS 11 alması gerekiyordu (eğer güncelleme planı varsa).
en son aldığım vakit güvenlik güncellemesi gelmişti ondan sonra hicbir güncelleme gelmedi coloros 12 Beta dağıtıma çıktıysa nasıl benim telefon colorOS 11 almadı asırı saçma

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-10-18-20-33-54-56.jpg
    Screenshot_2021-10-18-20-33-54-56.jpg
    130.1 KB · Görüntüleme: 25