A5 2020 ColorOS 7.1 geldi

Sencer_kagan

Üyecik
Üye
Cihaz
A5 2020
Bir tek bana mı gelmedi bu ya deli oldum bekleye bekleye...

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-07-21-12-16-10-02.png
    Screenshot_2020-07-21-12-16-10-02.png
    72 KB · Görüntüleme: 40

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Eylül ayına kadar güncelleme dağıtımı devam ediyor, bu süreç içerisinde bir vakit alacaksınız, detay konusunda maalesef herhangi bir bilgi bulunmuyor. Yalnızca IMEI'ye göre dağıtıldığı bilgisi OPPO Türkiye'nin sitesinde yer alıyor.​

Yasarozde

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Eylül ayına kadar güncelleme dağıtımı devam ediyor, bu süreç içerisinde bir vakit alacaksınız, detay konusunda maalesef herhangi bir bilgi bulunmuyor. Yalnızca IMEI'ye göre dağıtıldığı bilgisi OPPO Türkiye'nin sitesinde yer alıyor.​

Acaba bunun belirli bir mantığı var mı ? Mesela sondan başa, ortadan, cift-tek sayılar diye

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
IMEI'ye göre dağıtım dışında herhangi bir bilgi vermediği için OPPO, maalesef nasıl bir mantık yürütüldüğünü anlamak zor oluyor.​

Candeniz

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Oppo a5 2020 Geldi güncelleme de bölünmüş ekran çalışmıyor hata veriyor sizde de öyle mi bilmiyorum bi de bildirim paneli çok basit olmuş eskı görünümü daha kaliteliydi daha şık tasarımlar beklerdim uygulama kapatma efektleri filan güzel olmus bide ekranın alt kısımında köselerde beyaz çizgiler çıkıyor arada ne işe yarıyor çözemedim