A5 2020 güncelleme sorunu

Esa

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Bunuda denedim olmadı şarzim %30 du ama sarzdayken yaptım bu islemi
Şarjın full iken yazılım güncelleme arayüzü haricinde yazılım güncelleme kısmını da sıfırlayabilir misin ama onu yaparak indirmiş olduğun güncellemeyi silebilirsin ve tekrar geleceğinin garantisini veremem ama yine de bir dene istersen en kötü güncelleme 15 Eylül'de opponun güncelleme sitesinde yüklenir ve o zaman oradan indirip manüel olarak güncellersin

faruk174

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Şarjın full iken yazılım güncelleme arayüzü haricinde yazılım güncelleme kısmını da sıfırlayabilir misin ama onu yaparak indirmiş olduğun güncellemeyi silebilirsin ve tekrar geleceğinin garantisini veremem ama yine de bir dene istersen en kötü güncelleme 15 Eylül'de opponun güncelleme sitesinde yüklenir ve o zaman oradan indirip manüel olarak güncellersin
Arayuzu sıfırlarken yazılım guncelleme kısmınıda sıfırlıyorum her zaman zaten

• Beğen
Tepkiler: Esa

faruk174

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Anladım dostum yardımcı olamadığım için özür dilerim, bildiklerim bunlardan ibaret. Sen en iyisi Oppo'ya mail gönder geri dönüş sağlarlar mutlaka.
Aradım musteri hizmetlerini kapatıp ses acma ve guc dugmesine basıp acmami istediler sonra online update kısmından denememi söylediler ama ordada güncelleme bulunamadı

• Beğen

Kaan Ege Apaydın

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Yaklaşık 15 gün önce sıfır olarak Oppo A5 2020 cihazından aynı gün aynı bayiden 3 arkadaş olarak aldık.Diğer iki arkadaşıma bir hafta kadar önce coloros 7.1 ve android 10 güncellemesi gelmiş olmasına rağmen benim telefonuma hâlâ güncelleme gelmedi.Yazılımınız güncel diyor ama coloros 6 ve android 9 gözüküyor.Sebebi ne olabilir?
Benim 7.1 ben telefonun temasını hiç beğenmedim keşke tema degismeseydi

Üft

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Bana mail atmışlardı "güncellemeler Ağustos ayı boyunca devam edecektir" şeklinde, canını hiç sıkma dostum. Bana hiç beklemediğim bir anda geldi, elbet sana da gelecektir ki tahminimce son parça dağıtımı 15 Eylül o zamana kadar alırsın
Mesajlar birleştirildi:

En kötü güncelleme opponun sitesine yüklendiği zaman indirir manüel olarak yaparsın dostum.
Mesajlar birleştirildi:

Bana mail atmışlardı "güncellemeler Ağustos ayı boyunca devam edecektir" şeklinde, canını hiç sıkma dostum. Bana hiç beklemediğim bir anda geldi, elbet sana da gelecektir ki tahminimce son parça dağıtımı 15 Eylül o zamana kadar alırsın
Valla 12 Eylül hâlâ gelmedi
Mesajlar birleştirildi:

Kafayı yiyeceğim 12 Eylül oldu hâlâ güncelleme gelmedi

• Beğen

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Valla 12 Eylül hâlâ gelmedi
Mesajlar birleştirildi:

Kafayı yiyeceğim 12 Eylül oldu hâlâ güncelleme gelmedi
"Yazılım Güncellemesi" kısımı güncellemeyi algılamıyor olabilir, bu yüzden manuel olarak kurun.
Alttaki siteden C.74 sürümünü indirin.