Çözüldü A54 5G ColorOS 12 güncellemesinden sonra bluetooth ses sorunu

mbgezer

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Merhaba telefonuma gelen coloros 12 güncellemesinden sonra çok yüksek ses gelen bluetooth kulaklığımdan az ses geliyor ne yapsam yükseltemedim bunun çaresini bilen var mı ?

Çözüm
Aşama aşama olarak anlatacağım.
1. Ayarlar
2. Uygulamar
3. Uygulama Yönetimi
4. Sağ üstteki üç noktalı yere tıklayıp Sisteme Ait Olanları Göster seçin
5. Bluetooth bulun
6. Saklama Alanını Kullanımı gelin
7. Verileri temizle ve Ön Belleği Temize...

Certel

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Diğer
Geliştirici seçeneklerine girdikten sonra, tamamen "Ağ" bölümüne gidin . Burada, "Mutlak ses seviyesini devre dışı bırak" seçeneğinin yanındaki geçişi etkinleştirin.

Upvote 0

Certel

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Diğer
Geri yükleme olacağını sanmıyorum. Kulaklıklara reset atıp bağlantıyı kesip tekrar bağlanın. Umarım düzelir

Upvote 0

OPPO Türkiye

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Cihaz
Diğer
Merhaba telefonuma gelen coloros 12 güncellemesinden sonra çok yüksek ses gelen bluetooth kulaklığımdan az ses geliyor ne yapsam yükseltemedim bunun çaresini bilen var mı ?
OPPO A54 Android 12 ne zaman aldı? Yazılım güncelleme kısmının resmini atabilir misiniz? Çünkü; henüz A55 almadı size nasıl gelmiş.

Upvote 0

mbgezer

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
ben irlanda da yaşıyorum yurt dışı belki onsan geldi ama tam stabile çalışmıyor.
Mesajlar birleştirildi:

Oppo telefonlarında güncelleme yapıp bir üst sürüme yükselttikten sonra alt sürüm versiyona geri dönüş yapamazsınız maalesef.
yurt dışı cihazlardada mı oyle ya peki bu color 12 de sony WF-XB700 bluetooth kulaklığımda çok yüksek ses geliyordu 12 de neredeyse yarısı kadar ses geliyor bunu nasıl yükselte bilirim
Mesajlar birleştirildi:

Geri yükleme olacağını sanmıyorum. Kulaklıklara reset atıp bağlantıyı kesip tekrar bağlanın. Umarım düzelir
resetledim attı 3 kere wipe reset attım kulaklık yuksek seste geliyordu 11 de 12 de ise neredeyse yarısından az geliyor
Mesajlar birleştirildi:

OPPO A54 Android 12 ne zaman aldı? Yazılım güncelleme kısmının resmini atabilir misiniz? Çünkü; henüz A55 almadı size nasıl gelmiş.
WhatsApp Image 2022-05-08 at 12.38.08 AM.jpeg
WhatsApp Image 2022-05-08 at 12.38.08 AM.jpeg

Son düzenleme:
Upvote 0