A9 2020 ColorOS 7 Geldi!

Sergeant

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Estağfurullah, öncelikle sitede olan C.74 güncellemesini indirin telefon hafızasında kalsın.
Ardından telefonu kapatın ve kapalıyken ses kısma ve açma tuşuna basılı tutun, recovery mod'a giriş yapacak.
İngilizceyi seçin,
En başta bulunan ''Install From Storage Device'' bölümüne girin ve indirdiğiniz C.74 dosyasını bulup seçin ve yükleyin.
Ardından zaten telefon açılacak, o şekilde yükleme yapabilirsiniz, yaptıktan sonra ayarlardan da gelmişse C.78 yüklersiniz
Çok teşekkür ederim.

muyas

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
bana c 78 gelmişti dün gece format attım konuşurken uygulama açıyor diye geri c74 oldu ama uygulama sorunu geçmedi konuşurken uygulama açıyor telefonu kırasım geliyor önceden bu sorun yoktu coloros 7 geldi böyle oldu

Sergeant

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
bana c 78 gelmişti dün gece format attım konuşurken uygulama açıyor diye geri c74 oldu ama uygulama sorunu geçmedi konuşurken uygulama açıyor telefonu kırasım geliyor önceden bu sorun yoktu coloros 7 geldi böyle oldu
Merhabalar sorunu tam olarak anlamadım ama telefonda konuşurken mi kendi kendine uygulama açıyor? Sorunu detaylı anlatabilir misiniz acaba?

Sergeant

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Güncellemeden sonra şunu farkettim yatay ekrandan çıkarken 1 saniye falan telefonun ekranı bulanıklaşıyor. Büyük bir sorun değil. Umarım daha başka sorunlar çıkmaz.

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Şimdi dediklerinizi yaptım ve güncellendi çok teşekkür ederim. C.78 geldi şimdi indiriliyor. Şimdi internetten indirdiğim dosyayı silmemin bir sakıncası yok değilmi ?
Yok silebilirsiniz, hatta mümkünse C.78'i yüklediyseniz hard reset atın, büyük sürüm atlamalı güncellemelerde kalıntıların gitmesi için ve temiz kurulum olması için hard reset atılması yararınıza olacaktır, yaşadığınız problemde çözülecektir

muyas

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Merhabalar sorunu tam olarak anlamadım ama telefonda konuşurken mi kendi kendine uygulama açıyor? Sorunu detaylı anlatabilir misiniz acaba?
aynen konuşken uygulama açıyor telefon kulağımdayken telefondan tiksindim bide konuşurken bazen ekran kararıyo tamam olması gereken bu ama kulağımdan çektimmi hala ekran kapalı olıyo ya hiç kapaanmıyo konuşurken telefon kulağıma götürdüğümde yada kapanıyo açma düğmesine basmadan açmıyo güncellemeden sonra oldu coloros 7 ye geçince