A91 güncelleme gelmedi

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
Emin olun ben zaten sakindim..ama yani bu şekilde bir tavrı da hak etmediğimi düşünüyorum.. haksız mıyım daha düzgün Bir üslupla anlatılabilir di neticede değil mi..

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Emin olun ben zaten sakindim..ama yani bu şekilde bir tavrı da hak etmediğimi düşünüyorum.. haksız mıyım daha düzgün Bir üslupla anlatılabilir di neticede değil mi..
İki taraf için haklı durum, şöyle ki kurallar belirtilirken resmi dil kullanılır, kullanıcılar ise gayri resmi olmayan dil kullanır, olay aslında burada başlıyor bitiyor.
Lütfen kşisel algılamayalım, tüm kullanıcılarımıza eşit mesafede yakın ve uzağız ve size yardımcı olabilmek için buradayız...

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
Diğer arkadaşlar da sizin gibi düşünse sorun yok.. Bu arada bu kadar çok da ne bilim hani kendimiz ce kurallar koyup koyup kendi kendimize sıkıntılara sokmaya gerek yok diye düşünüyorum. Küfür vs.olmasin saygısız tavırlar olmasın yeter bence.. hayatımızda bu kadar Kural olmak zorunda mı

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Diğer arkadaşlar da sizin gibi düşünse sorun yok.. Bu arada bu kadar çok da ne bilim hani kendimiz ce kurallar koyup koyup kendi kendimize sıkıntılara sokmaya gerek yok diye düşünüyorum. Küfür vs.olmasin saygısız tavırlar olmasın yeter bence.. hayatımızda bu kadar Kural olmak zorunda mı
Kural= düzen
Kuralsızlık= karmaşa,kaos, problem.
:)