A91 güncelleme gelmedi

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
Geçersiz konu başlığı
Mayıs ayı da geldi hâlâ güncellemeden bir haber yok:(

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Konu açarken, açıklayıcı kısa bir başlık kullanmak zorunludur. Sadece "mayıs" yazmak açıklayıcı değildir.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Mayıs ayı güncelleme takvimini beklemekteyiz şuan.

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
Konu açarken, açıklayıcı kısa bir başlık kullanmak zorunludur. Sadece "mayıs" yazmak açıklayıcı değildir.
Bence abartıyor sunuz önemli olan başlık değil yazının içeriği olmalı
Mesajlar birleştirildi:

Mayıs ayı güncelleme takvimini beklemekteyiz şuan.
Her ay yeni bir takvim mi yayınlanıyor.. aslına bakarsanız geçen ayın açıklamasında zaten önümüzdeki günlerde alacağı söylenmemiş miy di

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Bence abartıyor sunuz önemli olan başlık değil yazının içeriği olmalı
Mesajlar birleştirildi:

Her ay yeni bir takvim mi yayınlanıyor.. aslına bakarsanız geçen ayın açıklamasında zaten önümüzdeki günlerde alacağı söylenmemiş miy di
Forum anasayfasında veya Google'da gözüken tek şey başlık, diğer kullanıcıların bir şey anlamasını ve ilgisini çekmeyen bir şeyde sırf başlıktan bir şey anlamadığı için girip vakit kaybetmesinin anlamı yok. Açıklayıcı olmayan başlıklar anlam taşımıyor. Yazının içeriği kadar başlık önemli.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Mesajlar birleştirildi:

Öncelikle her platformun kullanım kuralları vardır, başlığı açıklayıcı yazmaz iseniz kimse bu konu hakkında fikir yürütemez yada kavrayamaz onun için kurallar dahilinde başlıklar kullanalım.

Evet her ay yayınlanacak telefonlar için takvim yayınlıyor oppo bizde onu beklemekteyiz takipte kalınız.

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
Anasayfa da yada Google de sırf başlık gözüküyor olması bu duruma bir mazeret değildir ve olmamalı..kusura bakmayın form kurucusu sunuz ama bence büyük resmi görmüyorsunuz.. bence üyelere daha düzgün davranmalı bu tarz küçük şeylerle vakit kaybedilmemeli asıl

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Anasayfa da yada Google de sırf başlık gözüküyor olması bu duruma bir mazeret değildir ve olmamalı..kusura bakmayın form kurucusu sunuz ama bence büyük resmi görmüyorsunuz.. bence üyelere daha düzgün davranmalı bu tarz küçük şeylerle vakit kaybedilmemeli asıl
Mazeret değil kural zaten. Anasayfada gözükmesi KULLANICILAR içindir. Büyük resim Google'dan ibaret değil, büyük resim forum da değil. Alanınız olmayan yerlerde insanlara büyük resmi görmeyi öğretmeye çalışmayın. Forumdaki kimseye tavır almam, tavırlı yaklaşmam. Herkese karşı aynıyımdır. Banlanması gereken birisine de, en aktif üyeye de.

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
Mazeret değil kural zaten. Anasayfada gözükmesi KULLANICILAR içindir. Büyük resim Google'dan ibaret değil, büyük resim forum da değil. Alanınız olmayan yerlerde insanlara büyük resmi görmeyi öğretmeye çalışmayın. Forumdaki kimseye tavır almam, tavırlı yaklaşmam. Herkese karşı aynıyımdır. Banlanması gereken birisine de, en aktif üyeye de.
Bana tavır aldınız ama.. alanınız olmayan yer ne demek anlamadım.. neyse sizi çok dikkate almak istemiyorum açıkçası. Zaten böyle bir form da sizin gibi Bir moderatör varsa açıkçası bulunmak istemem zira seviyemi düşüremem

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bana tavır aldınız ama.. alanınız olmayan yer ne demek anlamadım.. neyse sizi çok dikkate almak istemiyorum açıkçası. Zaten böyle bir form da sizin gibi Bir moderatör varsa açıkçası bulunmak istemem zira seviyemi düşüremem
Lütfen sakin olalım , Anlıyorum sizi güncelleme beklemenin verdiği heyecan ve üzüntü içerisindesiniz ama biraz sabır lütfen.
Ama aslında bakılırsa aslında sizede tepki yok sadece forum kuralları kısa kelimeler yazılmıyor onu ifade edilmek istendi yanlış anlaşılmaya gitti konu.
Yoksa herkes mesela başlık olarak"kapı" yazsa konunun başlığı açısından anlamsız olur bu sefer herkes kısa kelimeler ile başlık açar sonra işin içinden çıkılmaz hal alır ,anlatabildim mi acaba lütfen yanlış anlamlara mahal vermeyelim sakin olalım.tüm üyelerimiz bizim için kıymetli bunu unutmayınız ..