Ağustos ayı ColorOS11 2021 global güncelleme programını duyurdu!!!

aydın34

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Ben de bilmiyorum bu defa napıcaklar acaba. şu an cihazdaki en büyük sorun gerçekten şarj durumu o kadar kötü ki hakaret resmen bu kullanıcılara. Neticede biz bu ürünlere belli miktarlarda para ödedik ve şu karşılaştığımız durumlara bakın. Eskitme mi amaç bilmiyorum bu da hiç mantıklı gelmiyor neticede yeni bir marka ve Türkiye'de de üretime geçmişlerdi. Ee bu yorumları gören insanlar tercih edecek mi sanıyorlar. Genel olarak android11 sonrası bu sorunların çoğu farklı model oppo cihazda başladığını gördüm ben.
Umarım artık gerçekten kalıcı olarak düzeltilir birçoğumuz aylardır çile çekiyoruz resmen.
Sürekli cihaz değiştirecek lüksü olan insanlar değiliz çoğumuz marka bunu da göz önünde bulundurarak güvensizlik ortaya koymamalı
Bende OppoReno4lite Kullanıcısıyim Oyun Oynarken cihaz Çok Aşırı ısınıyor bide donuyor kasma yapıyor kafayı yiyor telefon gerçekten böyle giderse oppo kullanmayı bırakacağım arkadaşları ma da tavsiye etmeyeceğim....

A. poyraz karayel

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bende OppoReno4lite Kullanıcısıyim Oyun Oynarken cihaz Çok Aşırı ısınıyor bide donuyor kasma yapıyor kafayı yiyor telefon gerçekten böyle giderse oppo kullanmayı bırakacağım arkadaşları ma da tavsiye etmeyeceğim....
Çok haklısınız. Sorunlar elbette olabilirdi ama bu kadar çözümsüz bırakmaları gerçekten kabul edilebilir değil. Ben bir daha bu markanın hiçbir ürününü almayacağım ve çevreme de aldırmayacağım.

Gonejko

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Son gelen güncellemeyi almayınız hatalara neden olucaktır benim telefonda temmuz güncellemesi bazı hataları mevcut yinede uygulamaları uyutamıyorum uyutsamda 1 2 dakika sonra uyanıyorlar adam akıllı bir şey kuramıyorum keşke 11 kurmasaydım...
Android 11 stabilse sizde sakın ve sakın ola GÜNCELLEMEYİN telefonu bozma güncellemeleri gönderiyorlar sözde telefon sistem güvenlik güncellemeleri gönderiyorlar.
+ yok performansmış (mışmış)
+ yok yeni özellklermiş 11 de tek fark tema magazası çalışıyor bir kaç kişiselleştirme.
Sisteminizde sorun yoksa Reno2z kullanıcılarına önerim güncelleme almamalarıdır.
Geldiysede görmezden gelin. Ayarlar uygulamlar - Sistem uygulamlarını göster Yazılım güncelleme durdurmaya zor verileri sil yapın gitsin..
iyi forumlar.
Ne suan 11 için 2.80 gb güncelleme var var yani yapma mı diyorsun

Ragnarlodbrok

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Kesinlikle öyle büyük ihtimalle üst modele geçirmek için sarz konusunda problem yaratıyorlarda olabilir güncellemeyle sarzi eksiltip üst kulvara yönlendirmek bu şekil teknoloji varsa bence bu şekil sarz eksiltme ve tümüne olayı da bence vardır.

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Temmuz ayı güncellemesinde sarj sorunu pek yaşamıyorum oyun oynuyan biri olarak (genshin impac gibi oyun sarjı su gibi yesede günde 1 kere takıyorum . Telefonuzda sorun yoksa güncellemenizi öneririm bence.
iyi forumlar