Ağustos ayı ColorOS11 2021 global güncelleme programını duyurdu!!!

sarslan

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ağustos olarak bu cihaz bu ay biticek artık sanırım dağıtim hepsini bitiricek

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Son gelen güncellemeyi almayınız hatalara neden olucaktır benim telefonda temmuz güncellemesi bazı hataları mevcut yinede uygulamaları uyutamıyorum uyutsamda 1 2 dakika sonra uyanıyorlar adam akıllı bir şey kuramıyorum keşke 11 kurmasaydım...
Android 11 stabilse sizde sakın ve sakın ola GÜNCELLEMEYİN telefonu bozma güncellemeleri gönderiyorlar sözde telefon sistem güvenlik güncellemeleri gönderiyorlar.
+ yok performansmış (mışmış)
+ yok yeni özellklermiş 11 de tek fark tema magazası çalışıyor bir kaç kişiselleştirme.
Sisteminizde sorun yoksa Reno2z kullanıcılarına önerim güncelleme almamalarıdır.
Geldiysede görmezden gelin. Ayarlar uygulamlar - Sistem uygulamlarını göster Yazılım güncelleme durdurmaya zor verileri sil yapın gitsin..
iyi forumlar.

Ragnarlodbrok

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Reno 2z android 12 almiycam diye bikiyorum fakat gözünü sevdiklerim getirin şöyle adam akıllı güncelleme de sarza doyalım ama bu güncelleme ne tür bir güncelleme yani ne işe yarayacak onu cozemedim

A. poyraz karayel

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Reno 2z android 12 almiycam diye bikiyorum fakat gözünü sevdiklerim getirin şöyle adam akıllı güncelleme de sarza doyalım ama bu güncelleme ne tür bir güncelleme yani ne işe yarayacak onu cozemedim
Ben de bilmiyorum bu defa napıcaklar acaba. şu an cihazdaki en büyük sorun gerçekten şarj durumu o kadar kötü ki hakaret resmen bu kullanıcılara. Neticede biz bu ürünlere belli miktarlarda para ödedik ve şu karşılaştığımız durumlara bakın. Eskitme mi amaç bilmiyorum bu da hiç mantıklı gelmiyor neticede yeni bir marka ve Türkiye'de de üretime geçmişlerdi. Ee bu yorumları gören insanlar tercih edecek mi sanıyorlar. Genel olarak android11 sonrası bu sorunların çoğu farklı model oppo cihazda başladığını gördüm ben.
Umarım artık gerçekten kalıcı olarak düzeltilir birçoğumuz aylardır çile çekiyoruz resmen.
Sürekli cihaz değiştirecek lüksü olan insanlar değiliz çoğumuz marka bunu da göz önünde bulundurarak güvensizlik ortaya koymamalı