Tartışma AirPods Pro vs. Galaxy Buds+

Sizin düşünceniz?

• AirPods Pro

Kullanılan: 3 100.0%
  • Galaxy Buds+

Kullanılan: 0 0.0%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
W

wittroc

Guest
İyi geceler arkadaşlar.
Yakın zamanda BT kulaklık almayı düşünüyorum, daha önce de bahsetmiştim.​
AirPods Pro ve Galaxy Buds+ arasında kararsız kaldım. AirPods'un özellikleri Android üzerinde kısıtlı olsa da aktif gürültü engelleme ve şeffaf mod kullanılıyor. Silikon uç ile kulak içi, 4,5 saat dinleme ömrü sunuyor.​
Galaxy Buds+ ise 3 mikrofon sistemi, aktif gürültü engelleme 11 saat dinleme ömrü, 2 yönlü hoparlör sunuyor.​
Sizin de görüşlerinizi önemsiyorum. Farklı ürünler aklınızda varsa yazabilirsiniz. Teşekkürler. :)

fırtına

Yeşilin, maviyle karıştığı yerdenim.
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Öncelikle şunu belirteyim kendim kullanmadım.
Bir fikir olması açısından Oppo Realme Buds Air adlı kulaklığa bakmanızı isterim. Arkadaşım Realme 6 Pro aldı ön siparişle onunla beraber gelmişti. Sesi cidden iyi demişti. Realme diyince beklenen biraz düşük gelmişti ona ilk başta. Lakin geldiğinde müzik üzerinden denemesinde başarılı bulmuştu. Şarj konusuna gelince tamamen bitirip kullanmadı bu kulaklığı. Evde oyun oynarken kafa bantlı kulaklığını kullanıyor. Dışarıya da çıkamadı daha mağlum virüs olduğu için. Ondan ötürü siz başka kendi izlenimlerinizi bu yazı dışında youtube olsun başka internet sitelerinden bakarakta az çok kafanızda birşeyleri oluşturur.

W

wittroc

Guest
Öncelikle şunu belirteyim kendim kullanmadım.
Bir fikir olması açısından Oppo Realme Buds Air adlı kulaklığa bakmanızı isterim. Arkadaşım Realme 6 Pro aldı ön siparişle onunla beraber gelmişti. Sesi cidden iyi demişti. Realme diyince beklenen biraz düşük gelmişti ona ilk başta. Lakin geldiğinde müzik üzerinden denemesinde başarılı bulmuştu. Şarj konusuna gelince tamamen bitirip kullanmadı bu kulaklığı. Evde oyun oynarken kafa bantlı kulaklığını kullanıyor. Dışarıya da çıkamadı daha mağlum virüs olduğu için. Ondan ötürü siz başka kendi izlenimlerinizi bu yazı dışında youtube olsun başka internet sitelerinden bakarakta az çok kafanızda birşeyleri oluşturur.
Teşekkürler hocam. Göz atacağım.