Tartışma Akıllı Telefonunuzda Anti-Virus Programı Kullanıyor Musunuz?

Akıllı Telefonunuzda Anti-Virus Programı Kullanıyor Musunuz?

• Kullanıyorum

• Kullanmıyorum

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Nazar değmesin hocam :)

Pılay storedekilere pek güvenilmiyor bu aralar antutu ve clean master kaldırıldı oyunlarıda dahil mesala :) Bilginiz olsun. fazla izin isteyn uygulamalardan uzak duracaksınz diycem ama facebook ve whatsapp sağolsun özellikle whatsapp sms izini kapalı olduğu halde sms doğrulaması yapmıştı bilginiz olsun :)

Aslında internet ortamında hiçbir şey güvenli değil de... Neyse artık. Teşekkür ederim bilgi için :)

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Nazar değmesin hocam :)

Pılay storedekilere pek güvenilmiyor bu aralar antutu ve clean master kaldırıldı oyunlarıda dahil mesala :) Bilginiz olsun. fazla izin isteyn uygulamalardan uzak duracaksınz diycem ama facebook ve whatsapp sağolsun özellikle whatsapp sms izini kapalı olduğu halde sms doğrulaması yapmıştı bilginiz olsun :)
Hiçbir işletim sistemine uygulamaya %100 güvenlidir diyemiyoruz maalesef...

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Evet doğru diyorsun...
Mesala ben epostayı telefona ayarlarken ana eposta ,yan posta, 2 posta ve 3 posta adresi tanımlaması yaptım ana epostadan yazıp gönderip alabiliyorum gerçek adresim bilinmiyor + sı spamlardan korunabiliyorum :)
Oyunlara google maili vermiyorum telefonda guestten açıp sonra mail adresi tanımlaması yapıyorum sizede öneririm spamlardan korunursunuz .
Tek posta üzerinden bu ayarlar eklemeyle gmail sağolsun :)

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Mesala ben epostayı telefona ayarlarken ana eposta ,yan posta, 2 posta ve 3 posta adresi tanımlaması yaptım ana epostadan yazıp gönderip alabiliyorum gerçek adresim bilinmiyor + sı spamlardan korunabiliyorum :)
Oyunlara google maili vermiyorum telefonda guestten açıp sonra mail adresi tanımlaması yapıyorum sizede öneririm spamlardan korunursunuz .
Yararlı bilgiler için teşekkürler hocam

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z

İyi fikir aklıma gelmemişti hiç teşekkürler :)

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer