Çözüldü Alarm kurmadığım halde bildirim çubuğunda alarm simgesi var

hayko5

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar bu sorunu başka yaşayan var mı merak ettim daha önce böyle bir şey yoktu sebebi nedir çözümü var mı. Alarmı açıp kapatıyorum simge gidiyor fakat belli bir süre sonra tekrar geliyor.

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba, bu sorun ezan vakti pro uygulaması yüzünden böyle oluyor. Benim başıma da geldi ezan vakti uygulamasına girerek sorunu çözebilirsiniz. İsterseniz uygulamayı silin sorunun çözüldüğünü göreceksiniz.

Upvote 0

Blcm51

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba, bu sorun ezan vakti pro uygulaması yüzünden böyle oluyor. Benim başıma da geldi ezan vakti uygulamasına girerek sorunu çözebilirsiniz. İsterseniz uygulamayı silin sorunun çözüldüğünü göreceksiniz.
Aynı sorun bende de vardı. Dediğiniz gibi denemek için ezanpro uygulamasını silmeden sadece durdurdum sorun çözüldü. Çok ilginç bir durum. Teşekkürler

Upvote 0

hayko5

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Aynı sorun bende de vardı. Dediğiniz gibi denemek için ezanpro uygulamasını silmeden sadece durdurdum sorun çözüldü. Çok ilginç bir durum. Teşekkürler
Hallettim hocam işim gereği zaten günlük bir kaç alarm kurmam gerek onlar sürekli açık o yüzden bir amaca hizmet ettiğini bildiğimden gözüme batmıyor. EzanPro yu da silemem yani yapacak bir şey yok.

Upvote 0

Doğuhan

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A74
Arkadaşlar bu sorunu başka yaşayan var mı merak ettim daha önce böyle bir şey yoktu sebebi nedir çözümü var mı. Alarmı açıp kapatıyorum simge gidiyor fakat belli bir süre sonra tekrar geliyor.
Bende de var gitmiyor ana ekranda alarmın üstüne uzun bas yeni alarm diyecek bir de uygulama bilgileri diyecek
Uygulama bilgilerine gir saklama alanı kullanımına gir verileri temizle durum çubuğundan gidiyor.
Ama yine çıkıyor sonra yukarıda dediğim gibi yap tekrar siliniyor.
Böyle olmaması lazım
ACİL GÜNCELLEME İSTİYORUZ.
BU YÜZDEN KİMSEYE TAVSİYE ETMİYORUM.

Upvote 0

Doğuhan

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A74
İsterseniz ayarlar uygulama yönetimi>uygulama listesi> saat seçiniz buradan saklama alanı kullanımdan verileri önbelleği temizleyiniz.

Benimde reno2z ama yaşamadım böyle bir sorun.
Geçici bu çözüm tekrar yine çıkıyor
Mesajlar birleştirildi:

Bu dediğinizi yaparsam normalde alarm kurduğum zamanda simge görünmeyecek.
Bunu bende denedim ama alarm kurup kurmadığımı anlayamıyorum!

Upvote 0