Çözüldü Alarm kurmadığım halde bildirim çubuğunda alarm simgesi var

hayko5

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar bu sorunu başka yaşayan var mı merak ettim daha önce böyle bir şey yoktu sebebi nedir çözümü var mı. Alarmı açıp kapatıyorum simge gidiyor fakat belli bir süre sonra tekrar geliyor.

hayko5

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Deneyin alarm kurduğunuzda açarsınız ,en azından kapanıyor mu ? Yoksa yine gösteriyor mu onu test edelim hala aynı ise gitmiyorsa "bug" olabilir kanısına varacağız. Denermisiniz.
Malesef dediğiniz ayarlarda öyle bir seçenek mevcut değil durum çubuğunda kapatamıyorum.

Ekli dosyalar

• 20210331_223213.gif
    20210331_223213.gif
    5.5 MB · Görüntüleme: 42
Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Malesef dediğiniz ayarlarda öyle bir seçenek mevcut değil durum çubuğunda kapatamıyorum.
Galiba bug söz konusu. Aynı telefona sahibiz seçeneklerin olmayışı enteresan.
Mesajlar birleştirildi:

Eğer çok canınızı sıkıyorsa hard reset atınız isterseniz.

Son düzenleme:
Upvote 0

burakk40

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Telefonu aldığım günden beri duruyor o simge anlık olarak silebiliyorum ama ayni gün yine geliyor reno4 kullanıyorum bir sürü güncelleme aldi düzelmedi, görmemezlikten geliyorum artık.

Upvote 0

hayko5

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Telefonu aldığım günden beri duruyor o simge anlık olarak silebiliyorum ama ayni gün yine geliyor reno4 kullanıyorum bir sürü güncelleme aldi düzelmedi, görmemezlikten geliyorum artık.
1- Bu sorun sebebiyle
2- Pop-up kameradan vazgeçtikleri için
Bir sonrakş telefonum ne yazık ki Oppo olmayacak net kararımı verdim. Müşteri temsilcisi internette hemen her mecrada bulunu. posta gazetesinin bile yayınladığı Oppo Güncelleme takvimini veremey ceğini söylediği anda ve geçiştirir gibi konuşmalarından satış sonrası hizmette de tırto oldukları kanaatine gönül rahatlığı ile vardım. %90 ihtimalle bir sonra ki telefonum Android dahi olmayacak bıktım hantal sistemden zaten iPhone almaya diye gidip Reno 2z aldım. Pişman değilim çok severek kullanıyordum ama pişman ettiler takıntılı biriyim o alarm simgesi midemi bulandırıyor artık, bu telefonu almak için en büyük sebebim Pop-up kameraydı geri getirirlerse belki düşünürüm donanım özelliklerine bağlı olarak.

Upvote 0