Tartışma Realme Android 10 güncelleme sonrası

Mehmet38

Taze Üye
Üye
Cihaz
Realme
Oppo realme 5i kullanıyorum . 3 gün önce android 10 güncelleme geldi ve sonrasında telefon ( 8 gb ram ) kasmaya donmaya aşırı ısınmaya ve bataryası hızlı bitmeye basladi. Yani başıma hiç olmayan şeyler geliyor . Çözüm var mı ? :rolleyes:

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
İsterseniz güncellemeden sonra telefonu fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz, gerekli yedeklemeleri yaptıktan sonra. Çünkü önceki sürümden arta kalan sürüm dosyaları bazen yeni sürümde sorun yaratabiliyor.​

Kuaty

Taze Üye
Üye
Cihaz
Realme
Dün aldım realme 5i güncellesemmi güncellemesemmi kararsız kaldım performans düşüşü düzeldi mi acaba ?

Kuaty

Taze Üye
Üye
Cihaz
Realme
Merhaba hocam herhangi bir düzelme oldumu sizde baya zaman geçmiş ama bi sorayım

Prometheus38

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A73
Bu sorun neredeyse 8 aydır devam ediyor bir türlü düzeltip adam akıllı bir güncelleştirme veremediler , hatta android 9'a geri dönmek isteyenler için rom yayınladılar : . Bu arada cihazın 8gb ram'i olduğuna emin misiniz? 4gb olması lazım.

Kuaty

Taze Üye
Üye
Cihaz
Realme
Bu sorun neredeyse 8 aydır devam ediyor bir türlü düzeltip adam akıllı bir güncelleştirme veremediler , hatta android 9'a geri dönmek isteyenler için rom yayınladılar : . Bu arada cihazın 8gb ram'i olduğuna emin misiniz? 4gb olması lazım.
Hocam şuan realme 5i kullanıyormusunuz.Kullanıyorsanız anroid 10 a güncellememi önerirmisiniz.

Prometheus38

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A73
Hocam şuan realme 5i kullanıyormusunuz.Kullanıyorsanız anroid 10 a güncellememi önerirmisiniz.
Bir 10 gün önce kullanmayı bıraktım hocam ,oppo a73 aldım, en son güncellemeyle şarj süresi android 9'a göre baya düşmüştü, performans olarak android 9 daha iyiydi , ben de artık bıktım düzelmesini beklemekten cihazı değişdim android 9 'a dönmek yerine. Benim önerim bir süre daha 9 'da kalmanız.

Kuaty

Taze Üye
Üye
Cihaz
Realme
Bir 10 gün önce kullanmayı bıraktım hocam ,oppo a73 aldım, en son güncellemeyle şarj süresi android 9'a göre baya düşmüştü, performans olarak android 9 daha iyiydi , ben de artık bıktım düzelmesini beklemekten cihazı değişdim android 9 'a dönmek yerine. Benim önerim bir süre daha 9 'da kalmanız.
Anladım teşekkür ederim.