[APP][NonRoot] Wmos - Mobil Sanal makina + root (Telefon içinde sanki başka bir telefon)

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Open virtual phone and real phone at the same time on the same screen.

İşletim sisteminin sanal makina hali lolipop 5.1.1 sürümü ile gelmekte
3 GB RAM 32 GB HAFIZA GEREKLİDİR.Telefon şartları karşılamıyorsa çalışmaz
(Not - Boyutu 1.67 Gb bendeki - Uygulama kurarsanız artar yada azalır)

Özellikler sisteme zarar vermeden kendinden rootlu olması.
İlk kurulumda tüm izinleri onaylayınız.
Romun kurulması 5 dakika sürebilir.
Romu kapatmak için uygulamayı normal uygulama kapatır gibi kapatmayınız rom zarar görebilir.
Telefona ilk önce Xplore (play storeden ) kurun indirdiğiniz dosyayı bulup Xapk şeklinde inmesi lazım dediğim sürümü indirdiyseniz.
Zip gibi açıp apk yı kurup sonra obb işlemi yapnız. Klasör adı com.vmos.glb yoksa açınız.
main.100030.com.vmos.glb.obb adlı dosyayı klasörsüz dediğim klasöre yapıştrın yada taşıyın.
Rootu açmak için geliştirici seçeneklerini aktif etmelisiniz - Sanal makinanın ha :D (geliştirici seçenekleri nasıl açılır - Googleden arat yazmaya üşendim)
VMOS screenshot 4

VMOS, kendi cihazınıza bağımsız bir Android işletim sistemi kurmanızı ve çalıştırmanızı sağlayan bir uygulamadır. Bu yeni işletim sistemi sadece bir uygulama gibi çalışmaz, ayrıca ana sistemde kontrol edilmez ve bağlı değildir.
VMOS screenshot 5

VMOS'u kurmak, neredeyse beş dakika süren nispeten basit bir işlemdir. Uygulamanın kendisinden, işlem başarıyla biter bitmez çalışmaya başlayacak olan ROM'u indirip yükleyebilirsiniz. Varsayılan olarak bu yeni işletim sistemi Android 5.1.1'e dayanmaktadır ve bunun içinde istediğiniz herhangi bir uygulamayı veya oyunu yükleyip çalıştırabilirsiniz.

VMOS'un ana kullanımlarından biri, aynı aygıta yüklü iki özdeş uygulamaya veya oyuna sahip olmasıdır. Aslında, arka planda çalışan bağımsız bir işletim sistemi olarak, farklı bir oyun oynarken ya da tamamen cihazınızda başka bir şey yaparken bu sanal işletim sisteminde etkin bir oyun oynayabilirsiniz.

VMOS, Android cihazınızdan rahatlıkla girip çıkabileceğiniz bağımsız bir işletim sistemine sahip olabileceğiniz çok faydalı bir uygulamadır. Ayrıca, kurulum seçeneklerinden yeni işletim sisteminizin çözünürlüğünü özelleştirebilirsiniz. Custom recovery yada rom kurmayı denemeyin çalışmaz.

Resmi sitesinde ki reklamlıdır rootu açarken reklam izlettiriyor wmos unlocker kullandırıyor. Resmi Siteden indirmenizi önermem ikili uygulama kullanmak yada reklamlı kullanmak sizin tercihiniz.

Gizlenmiş içerik yalnızca kayıtlı üyeler için görülebilir! Forumumuza kayıt olmak için tıklayın.

Wmos 1.0.30 sürümünü kullanın derim güncellemede yapmayın sürümü
Gizlenmiş içerik yalnızca kayıtlı üyeler için görülebilir! Forumumuza kayıt olmak için tıklayın.

Son düzenleme:

Berkay Gedik

Yeni Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
olayı tam anlamadım mesela neden ben buna ihtiyaç duyayım ki
Mesajlar birleştirildi:

gcam felan kurabilir miyim acaba bununla