APK Ateş Parmak İzi Animasyonu

astronotman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Siz o konuyu iyice okuyun deri orada neler yapacağınız yazıyor tek tek uygularsanız eminim sorun çözülecek
Teşekkürler sağolun konuyu tekrar etiketlerseniz sevinirim
Mesajlar birleştirildi:

Play storeden güncelleme leri kaldırdınız mı
İlk olarak play store den tema uygulamasının güncellemelerini kaldırınız sonrasında aşağıdaki 8.0 apk yi indirip kurunuz sonrasında sorunsuz çalıştığını göreceksiniz. denmis sadece neler kaldirilacak yazilmamis elif hanim yardım ederseniz sevinirim
Mesajlar birleştirildi:

Play storeden güncelleme leri kaldırdınız mı
İlk olarak play store den tema uygulamasının güncellemelerini kaldırınız sonrasında aşağıdaki 8.0 apk yi indirip kurunuz sonrasında sorunsuz çalıştığını göreceksiniz. denmis sadece neler kaldirilacak yazilmamis elif hanim yardım ederseniz sevinirim

astronotman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z

Play storeden tema uygulamasının güncellemelerini kaldıracaksınız
Arama yerine temamı yazacağım
Mesajlar birleştirildi:

Theme uygulamasinin güncellemesini kaldirdim tema yuklendi teşekkür ederim fakat parmak izi icin alev yuklenemedi diyor hala onun içinde kaldırmam gereken birşey varmı acaba
Mesajlar birleştirildi:

Theme uygulamasinin güncellemesini kaldirdim tema yuklendi teşekkür ederim fakat parmak izi icin alev yuklenemedi diyor hala onun içinde kaldırmam gereken birşey varmı acaba

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Arama yerine temamı yazacağım
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Onun için ilgili konuya bakınız alev parmak izi konusuna orada detaylar mevcut.