ax7 sesi

Losa

Taze Üye
Üye
Cihaz
AX7
Merhaba,
Ax7 kullanicisiyim . Fakat çözemediğim bir sorun var aynı sorunu yaşayan yada çözüm bilenler cevap verebilir mi.
Telefonda video kayıt ederken yada YouTube Twitter Instagram da video izlerken sesi çok düşük. Anlamak için kulağımın dibine getirmem gerekiyor.
Ama telefonda kayıtlı şarkı dinlerken ses gayet iyi hatta bazen kismam gerekiyor.
Media sesi sonda.

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
telefon yöneticisine giderek oradan bileşen denetimi diye bir şey olması gerek. oradan testi yapabilir misin?

Losa

Taze Üye
Üye
Cihaz
AX7
Cevabınız için teşekkürler orada bir sorun yok gibi. Ama bu farkın neden olduğunu anlamadım. Sadece alıcı ses hata verdi. Tekrar açıp kapatın düzelmezse servise gidin yazıyordu. Fakat benim sorunum kayıtlı şarkıda ses çok iyi. Ama video kayıt yaparken yada internet üzerinden video izlerken ses düşük. Servislik gibi gelmiyor. Ama çözemedim.

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Cevabınız için teşekkürler orada bir sorun yok gibi. Ama bu farkın neden olduğunu anlamadım. Sadece alıcı ses hata verdi. Tekrar açıp kapatın düzelmezse servise gidin yazıyordu. Fakat benim sorunum kayıtlı şarkıda ses çok iyi. Ama video kayıt yaparken yada internet üzerinden video izlerken ses düşük. Servislik gibi gelmiyor. Ama çözemedim.

Dilerseniz müşteri hizmetleriyle bi' görüşün. Eğer garanti hala devam ediyorsa servise göndermenizi tavsiye ederim.