Yardım Bildirim ve bağlantı sorunu

Ebelginergir

Taze Üye
Üye
Cihaz
A52
Merhabalar evde internetimin full çekmesine rağmen bildirimlerim çok geç düşüyor WhatsApp ve diğer bildirimlerim çok geç düşüyor son güncellemeden sonra bu sorunu yaşamaktayım

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar evde internetimin full çekmesine rağmen bildirimlerim çok geç düşüyor WhatsApp ve diğer bildirimlerim çok geç düşüyor son güncellemeden sonra bu sorunu yaşamaktayım

Uygulama ayarlarını kontrol edin.
Güç tasarruf modu açık ise kapatınız.
bağlantıyı modemden bağlanıyorsunuz sanırım sıfırlayıp yeniden bağlanın ilk kez bağlanıyor gibi.
bunlara rağmen düzelmezse telefonun fabrika ayarlarına döndürün sistem olanı sadece yine olmazsa hard reset atınız.

Upvote 0

Ebelginergir

Taze Üye
Üye
Cihaz
A52
Uygulama ayarlarını kontrol edin.
Güç tasarruf modu açık ise kapatınız.
bağlantıyı modemden bağlanıyorsunuz sanırım sıfırlayıp yeniden bağlanın ilk kez bağlanıyor gibi.
bunlara rağmen düzelmezse telefonun fabrika ayarlarına döndürün sistem olanı sadece yine olmazsa hard reset atınız.
Yapıldı sorun giderilmedi aynı bildirimler aradan 2 saat sonra geliyor

Upvote 0

Ebelginergir

Taze Üye
Üye
Cihaz
A52
Hepsini yaptınız hard reset dahil olmadı ,ozaman güncelleme beklemekten başka çaremiz yok maalesef.

Bu sorun ilk aldığınızdan bu yana böyle mi idi yoksa sonradan mı oldu acaba?
Bu en son gelen sistem güncellemesinden sonra oldu hatta üzerine bir güncelleme daha geldi düzelmedi. Bir sorun daha var aslında nereye girersem gireyim konum izni istiyor onu kabul etmeden girmiyor

Upvote 0

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Bu en son gelen sistem güncellemesinden sonra oldu hatta üzerine bir güncelleme daha geldi düzelmedi. Bir sorun daha var aslında nereye girersem gireyim konum izni istiyor onu kabul etmeden girmiyor
Bu konnu hakkinda malesef bisi yapilamaz gunceleme ile duzelebilir ama sizin de oppo turkiye musteri hizmetlerine ulasmaniz tavsiyedir onlar bunu gunceleme birimine iletir yada size bi kac ipucu verir

Upvote 0

Ebelginergir

Taze Üye
Üye
Cihaz
A52
Bu konnu hakkinda malesef bisi yapilamaz gunceleme ile duzelebilir ama sizin de oppo turkiye musteri hizmetlerine ulasmaniz tavsiyedir onlar bunu gunceleme birimine iletir yada size bi kac ipucu verir
Teşekkür ediyorum geçtim iletişime çözüm olarak ayları sıfırladı ama düzelmedi üstüne konum hatası eklendi uygulamalara girince şimdide bu uygulamadan atıp durdu telefonu açıp kapamak zorunda kaldım uygulama güncellemeside yok yeni güncelleme telefonumu mahfetti
Mesajlar birleştirildi:

Anlaşılan o ki güncelleme ile düzelecek sistem hatası bu.
Evet aynen öyle şimdide bu uygulamaya giriyorum atıyor sistemden telefonu kapatıp açmam gerekti

Upvote 0

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Teşekkür ediyorum geçtim iletişime çözüm olarak ayları sıfırladı ama düzelmedi üstüne konum hatası eklendi uygulamalara girince şimdide bu uygulamadan atıp durdu telefonu açıp kapamak zorunda kaldım uygulama güncellemeside yok yeni güncelleme telefonumu mahfetti

Mesajlar birleştirildi:

Evet aynen öyle şimdide bu uygulamaya giriyorum atıyor sistemden telefonu kapatıp açmam gerekti
Eger musteri hizmetleri verdigi ipuclari yardim etmemise ben size yardimci olabilirim
- bildirim gelmedigi uygulamalari basili tut izinlere bas oradan hepsine izin ver
-sonra da kontrol et telefon sessiz modda mi degilmi bazi android cihazlarda sessiz moda iken bildirim gel,miyo olabilir
-play store de guncelemeleri kontrol et
-ayarlardan guvenlik sekmesine girin orada play store ve cihaz guncelemesini kontrol edin varsa gunceleyin
-uygulama icinde bildirimleri kapatmis olabilirsin iyicene arastir
- son adim guc tusu ve volym yukseltme tusuna ayni anda basin 30 saniye telefon yeniden baslatilsin o ise yariyacaktir baska bi sorunun varsa bana yazman yeterli yada form kurman

Upvote 0