BİLDİRİMLERİ GİZLEME SORUNU !!

Hamit54

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Tek tek bütün uygulamaların ayarlarına girip hepsinin bildirimlerini kilit ekranı için gizlememe rağmen bu ayar sürekli kendi kendine değişiyır ve mesajlarım telefon kilitliykende ekranda kabak gibi okunuyor. Ben bu ayarları tek tek düzeltmekten yoruldum artık opponun çok ciddi yazılımsal sorunları var akıllı kenar çubuğunun kaybolmasından tutun parmak izi işaretinin canı istediğinde gelmesine beni pin koduna mahkum bırakmasına kadar. Çevremdeki insanlar telefonu sorduğunda bukadar para verdim ama övüp sende al diyemiyorum , özel hayatıma saygısızlığa gelen mesajların ekranda görülmesinede tahammül edemiyorum daha yolun başındayız ama oppoya sanırım tövbe edeceğiz yakındır !!

W

wittroc

Guest
Şimdiye kadar sadece parmak izinin bir süre gitmesini yaşadım. Umarım Os 7 güncellemesinde bu problemler giderilmiş olur.

Upvote 0

Hamit54

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Şimdiye kadar sadece parmak izinin bir süre gitmesini yaşadım. Umarım Os 7 güncellemesinde bu problemler giderilmiş olur.
Hani kalitesine eyvallah ama sanki bi deneme süresi olmadan apar topar tüm eksikleriyle piyasaya sürülmüş izlenimi yarattı bende çünkü hergün başka yerden patlak veriyor hızlıca düzeltseler bari tek umudum bu

Upvote 0

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Tek tek bütün uygulamaların ayarlarına girip hepsinin bildirimlerini kilit ekranı için gizlememe rağmen bu ayar sürekli kendi kendine değişiyır ve mesajlarım telefon kilitliykende ekranda kabak gibi okunuyor. Ben bu ayarları tek tek düzeltmekten yoruldum artık opponun çok ciddi yazılımsal sorunları var akıllı kenar çubuğunun kaybolmasından tutun parmak izi işaretinin canı istediğinde gelmesine beni pin koduna mahkum bırakmasına kadar. Çevremdeki insanlar telefonu sorduğunda bukadar para verdim ama övüp sende al diyemiyorum , özel hayatıma saygısızlığa gelen mesajların ekranda görülmesinede tahammül edemiyorum daha yolun başındayız ama oppoya sanırım tövbe edeceğiz yakındır !!

Bildirim gizlememe sorununu telefonu ilk gün aldığım da yaşadım. Ayarları kapattığım halde tekrardan okunuyordu kilit ekranında. Bu sorunun çözümünü ayarları baştan açıp kapatıp telefonu yeniden başlatmakla oldu, belki sizde yapmışsınızdır ama benim bu problem böyle gitmişti. Eğer sorun hala çözüm sağlamamışsa bildirimler için ekranı aç özelliğini kapatın, en azından bildirim gelince kabak gibi ekran açılmaz. Parmak izi ise evet kafasına göre çalışıyor gibi, uzun süre pin veya desen girmeyince telefon parmak izini kullandırtmayıp size pin veya desen ile açtırıyor. Eğer uzun süre pin veya deseni kullanmıyorsanız sorun bundan kaynaklı olabilir. Her gün 1 defa da olsa pin veya desen girin belki bu problem çözülür.

Upvote 0

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z

Deneyebilir misiniz rica etsem bakalım olacak mı.

Upvote 0

Hamit54

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z

Deneyebilir misiniz rica etsem bakalım olacak mı.
Sorun zaten benim bunu defalarca yapmama rağmen ayarı kendi kendine sıfırlayıp bildirimleri göstermesi

Upvote 0

evrim1907

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
merhaba;
oppo reno 3 pro kullanıyorum. cihaz coloros 11 sistem güncellemesinden sonra whatsapp bildirimleri ana ekranı uyandırıyor ancak 1 ya da 2 saniye sonra kilit ekranından kayboluyor.
ekran kilidini açıp aşağı kaydırmadan da bildirim olduğu görünmüyor.
sistem dosyalarından birinden kaynaklı olabilir dediler ve de oppo teknik servis bölümü çözemedi. servise gitmesi gerektiği söylendi.
muhtemelen çok basit bir ayarla çözülebilecek bir konudur ama 2 aydır çözemiyorum.
daha önce böyle bir durum başına gelen var mı?
cihaza hard reset de attım ve bütün uygulama ayarlarını düzeltmeme rağmen sorun çözülmedi.
uygulamayı da silip tekrar yükledim vb....
sorun çözülmüyor.

Upvote 0