Tartışma Bluetooth Kulaklık Önerisi

W

wittroc

Guest
Selamlar,
Gündelik hayatımda çok fazla müzik dinlediğimden BT kulaklık ihtiyacı duyuyorum. 500-1.200₺ arası önerilerinize ihtiyacım var.​
Şimdiden teşekkürler. :)
Not: Aktif Gürültü Engelleme özelliği olursa çok iyi olur.​

W

wittroc

Guest
Kendi kullandığım kulaklıktan örnek verecek olursam Xiaomi Mi Airdots Pro kullanıyorum. Kulaktan düşme ihtimali düşük. Ses olarak iyi. Bass ve tiz müzikleri çok güzel kulağa veriyor. Suya ve tere dayanıklı.(Daha suda denemedim). ANC yok fakat ben dışarda gürültülü bir ortamda konuşurken dışardan ya da karşı taraftan ikimiz sesi haricinde ses duymadım tam olarak emin olmamakla birlikte. İşinizi görür mü bilmem ama bi araştırın isterseniz bu kulaklığı. Bu arada fiyat aralığı 300-400 arası.
Göz atacağım hocam, teşekkürler. Zaten suya veya tere dayanıklı olmasına gerek yok. Genelde ev içinde dinliyorum.

W

wittroc

Guest
Anladım hocam. Rica ederim. Benim naçizane bir önerim Jbl'in 800'lük(modelin adını hatırlamıyorum fiyat olarak 800 TL'lik) ve Samsung'un buds modellerine de bakabilirsiniz. Yorumları genelde olumlu yönde.
Hocam Buds+ ve AirPods şu an bir tık daha önde ama bunlar benim gözüme çarpanlar. JBL gerçekten kaliteli ama kulaküstü rahatsız ediyor. :(

W

wittroc

Guest
Hocam AirPods konusunda haklısınız. Android cihazlarda bazı özellikleri kullanılmıyor maalesef.

resperatie

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Jbl Tune 120, Huawei Freebuds 3, Jbl Tune 220, Galaxy Buds, Airpods