Çözüldü Bluetooth kulaklık

Serhan Akın ak

Taze Üye
Üye
Cihaz
Realme
Oppo enco w 51 kulaklığın gürültü önleyici sinin aktif olup olmadığını nasıl

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
Uc kısımları olmayan sadece kulağın içine giren w11 gibi.
Ona tomurcuk mu diyorlar mış:) valla ben her zaman ki gibi büyükten yanayım kulaklık da bile zira büyük kulaklık da müziğin her noktasını ayrı bir kalitede hissediyor sunuz
Mesajlar birleştirildi:

O tomurcuk sonra kulağın içine kaçmasın.. eyvah eyvah onu çıkarması da zor olur şimdi:)

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ona tomurcuk mu diyorlar mış:) valla ben her zaman ki gibi büyükten yanayım kulaklık da bile zira büyük kulaklık da müziğin her noktasını ayrı bir kalitede hissediyor sunuz
Tabi müzik için ise konu farklı ,konuşmak içinse farklı oluyor ister istemez ses iletişimi iyi olsun kaliteli olması gerekiyor.

Müzik için büyük kulaklık etrafı sünger ile kaplı olduğu için dışarıdan sesi kesmesi ve müziği içeride tutması açısından iyi tabi.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Aynen bakın ne gösterecem size yeterince büyük sanırım ama marka çok kaliteli değil tâbi
Mesajlar birleştirildi:
Müzik dinlemek için ideal tabi. İşini görmesi önemli illa marka olacak diye bişey yoktur.

Ama görüşme yapmak için değil yeterli donanım yok sanırım sadece müzik dinlemek için sanırım.

Uzun süre müzik dinlenirse sağır olma olasılığı yüksek.

Upvote 0

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
Yok yok var özellikleri üstünde tuşları var bir sürü;) merak etmeyin küçüklüğü den beri yüksek sesle müzik dinlerim hâlâ bişey olmadı;) :)

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Mesajlar birleştirildi:

O tomurcuk sonra kulağın içine kaçmasın.. eyvah eyvah onu çıkarması da zor olur şimdi:)
W11 kullandım zor değil çıkarması ,kulak kepçesinde kalıyor kulağın içine girmiyor.rahat kullanımı ama grültü çok yansıtıyor tek kusuru diyebilirim.

Upvote 0