Yardım Breeno Sesli Asistan nasıl kullanılır?

OPPO Türkiye

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Cihaz
Diğer
Breeno Sesli Asistan nasıl kullanılır? Bugün ki güncelleme ile A55 cihazıma geldi, nasıl kullanıldığı hakkında bilgi bulamadım. Siz biliyorsanız rica etsem yardımcı olur musunuz? Sizin cihazlarınıza da gelecektir diye düşünüyorum. @Elif @worlock
IMG_20221109_181819.jpg
Screenshot_2022-11-09-18-17-41-04_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2.jpg

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Breeno Sesli Asistan nasıl kullanılır? Bugün ki güncelleme ile A55 cihazıma geldi, nasıl kullanıldığı hakkında bilgi bulamadım. Siz biliyorsanız rica etsem yardımcı olur musunuz? Sizin cihazlarınıza da gelecektir diye düşünüyorum. @Elif @worlock Ekli dosyayı görüntüle 4880Ekli dosyayı görüntüle 4881
Birçok güçlü rakibi bulunan Breenoyapılan açıklamaya göre yapay zeka ile çok daha akıllı bir asistan olarak karşımıza çıkıyor. Algılama, karar alma ve öğrenme işlemlerini birleştirebilen Breeno, 7 ana modüle sahip.

Tavsiye, ekran tanıma, farkındalık, hız, ses, sürüş ve alan modüllerine sahip olan sesli asistan özellikle tavsiye özelliği ile rakiplerinden ayrılıyor. Durumunuzu analiz ederek size tavsiyeler veren asistan, ileride Oppo’nunyapay zeka konusundaki geliştirmelerinde de açık platform görevi görecek.

iphone sirisi varsa oppnun breenosu var gibi biraz farklı olarak tavsiyede bulunabiliyor.

Upvote 0

OPPO Türkiye

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Cihaz
Diğer
Birçok güçlü rakibi bulunan Breenoyapılan açıklamaya göre yapay zeka ile çok daha akıllı bir asistan olarak karşımıza çıkıyor. Algılama, karar alma ve öğrenme işlemlerini birleştirebilen Breeno, 7 ana modüle sahip.

Tavsiye, ekran tanıma, farkındalık, hız, ses, sürüş ve alan modüllerine sahip olan sesli asistan özellikle tavsiye özelliği ile rakiplerinden ayrılıyor. Durumunuzu analiz ederek size tavsiyeler veren asistan, ileride Oppo’nunyapay zeka konusundaki geliştirmelerinde de açık platform görevi görecek.

iphone sirisi varsa oppnun breenosu var gibi biraz farklı olarak tavsiyede bulunabiliyor.
Bu şimdi tam olarak Google Asistan gibi değil mi? Nasıl kullanılıyor tam olarak?

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Upvote 0