TEMA Color Os 13 Teması

teomanonal

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
İconları ne kadar denesem de değiştiremedim. Sebebi ne olabilir acaba?
(Reno 5 lite)

OPPO Türkiye

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Cihaz
Diğer
Temayı ben yapmadım üzerime alınmam da.
İlk olarak karanlık modda tam uyumlu tema yok. Bütün temalar karanlık moda alınınca orijinal temaya dönüyor.
Bu temaya gelince bende beğenmedim. Color Os 13 ikonları böyle olacaksa ben hiç kullanmam zaten. İyice kötüye gitmiş bence. Zamanım olsa bunları düzenler yaparım. Tema mağazalarında bile çok eskiden beri temalarım var miui de. Ama artık uğraşmıyorum.
ColorOS 13'ün ikonları gayet hoşuma gitti :)

dayiroglu

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Temanın ikonları büyük duruyordu.
Eğer isterseniz play store dan color os 13 icon pack indirebilirsiniz.
@durakoglu tema değil ama ikonları sevenler için bir seçenek.
Screenshot_2022-12-10-23-03-13-70_b783bf344239542886fee7b48fa4b892.jpg

durakoglu

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Temanın ikonları büyük duruyordu.
Eğer isterseniz play store dan color os 13 icon pack indirebilirsiniz.
@durakoglu tema değil ama ikonları sevenler için bir seçenek. Ekli dosyayı görüntüle 5100
@dayiroglu teşekkür ederim, Coloros 13 e ait 2 adet icon var kullanıyorum, ama saat iconu orjinalinde olduğu gibi çalışmıyor
Bunun dışında play store iconu ve takvim iconu farklı, orjinali böyle mi peki ?

OPPO Türkiye

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Cihaz
Diğer
Temayı ben yapmadım üzerime alınmam da.
İlk olarak karanlık modda tam uyumlu tema yok. Bütün temalar karanlık moda alınınca orijinal temaya dönüyor.
Bu temaya gelince bende beğenmedim. Color Os 13 ikonları böyle olacaksa ben hiç kullanmam zaten. İyice kötüye gitmiş bence. Zamanım olsa bunları düzenler yaparım. Tema mağazalarında bile çok eskiden beri temalarım var miui de. Ama artık uğraşmıyorum.
Merhaba dayiroglu, bunu yaptığımız zaman Google Play Store, Google Takvim, WhatsApp ve PUBG Mobile vs. simgeleri de değişiyor. Bunu nasıl önleyebiliriz? Telefonum şuan Cuma'dan beri serviste ama yayınladığınız Perşembe günü denemiştim.