ColorOs 11 de çalışan tema apk

cengoo

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Arkadaşlar ColorOs 11 altındaki ColorOs larda hata veriyor bölge hatası... Sadece ColorOs 11 de çalışıyor. Benim oppo reno4 pro da çalıştı sıkıntı yok bence bu apk burda kalırsa daha iyi olur engelleme felan yapmaz oppo ŞİRKETİ ..

Dosya büyük uyarısı verdiği iiçin buraya yükleyemedim
Teşekkürler oppo reno 4 çalıştı sorunsuz. Bölge falan değişmeye gerek yok

daslaman

Taze Üye
Üye
Cihaz
Find X2
Arkadaşlar ColorOs 11 altındaki ColorOs larda hata veriyor bölge hatası... Sadece ColorOs 11 de çalışıyor. Benim oppo reno4 pro da çalıştı sıkıntı yok bence bu apk burda kalırsa daha iyi olur engelleme felan yapmaz oppo ŞİRKETİ ..

Dosya büyük uyarısı verdiği iiçin buraya yükleyemedim
Emeğinize sağlık

Yüksel3440

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Teşekkürler bende gönderdiğiniz tema mağazasını yükledim çok güzel . Yanlız şöyle bir sıkıntım var tema mağazasını yüklendikten sonra bonus flaş uygulamam açılışta hata vermeye basladi.hata ektedir nedenini bilen varmı nasıl düzelir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-03-12-22-34-22-86_81f44e0e92fe7e455c3a4d752888ede6.jpg
    Screenshot_2021-03-12-22-34-22-86_81f44e0e92fe7e455c3a4d752888ede6.jpg
    160.7 KB · Görüntüleme: 42

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Teşekkürler bende gönderdiğiniz tema mağazasını yükledim çok güzel . Yanlız şöyle bir sıkıntım var tema mağazasını yüklendikten sonra bonus flaş uygulamam açılışta hata vermeye basladi.hata ektedir nedenini bilen varmı nasıl düzelir.
Aslına bakarsanız ekteki yazı özetliyor gibi, tema uygulamasından dolayı olmalı ki güvenli ortam olmadığını güvenlik açığı olduğunu düşünüyor ,bundan dolayıdır ki hata veriyor. İsterseniz kaldırın tema olayını apk yi silin sonra deneyin çalışacak mı? Sonra tekrar yüklerseniz anlaşılır.

Yüksel3440

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Aslına bakarsanız ekteki yazı özetliyor gibi, tema uygulamasından dolayı olmalı ki güvenli ortam olmadığını güvenlik açığı olduğunu düşünüyor ,bundan dolayıdır ki hata veriyor. İsterseniz kaldırın tema olayını apk yi silin sonra deneyin çalışacak mı? Sonra tekrar yüklerseniz anlaşılır.
Çok Teşekkürler deneyeceğim.

Rıfat

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Tema uygulamasını yükledim fakat silinmiyor silme işlemini nasıl yapabilirim

Rıfat

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Teşekkür ederim Elif Hanım ayarlardan güncellemeleri kaldır dedim uygulama istediğim gibi tamamen silindi.