ColorOS 11 mayıs ayı güncelleme takvimi açıklandı

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
Öncelikle haber yayınız için teşekkür ederiz. Şimdi;bu verilerden biz ne anlamalıyız gerçekten kafa yordum yine de işin içinden çıkamadım, önce 2021 Mayıs diğer bölgelerde a91 var sonra mayıstan itibaren Almanya Hollanda vs demiş sonra 27 Mayıs Rusya Kazakistan Ukrayna demiş yani biz hangi tarihten itibaren bekleyelim şimdi ayrıca daha betası gelmeden diğer bölgeler çatısı altında stabil güncelleme Mayıs itibariyle demiş..bu nasıl Bir açıklama şekli doğrusu anlamak zor.

özgür6161

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oppo türkiyeden aradılar. Reno2z için güncelleme yakında gelir dediler. Şuan 2.çeyrek sonundayın 3.çeyreğe girecez. Reno2 z ye 2.veya 3.çeyrekte gelir dedi

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
Ayrıca saçmalığa bakar mısınız reno 3 ocaktan beri adamlar kullanmaya başladılar hâlâ devam eden diyip yayınlıyorlar ne gereği var Allah aşkına..

Captain

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hiç boşuna ümitlenmeyin geçen sene coloros 7 yi bize(Reno 2z lere) ağustos da verdiler, coloros 11 de o civarlar da belki daha da geç gelir.

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
Zaten Türkiye için 3.dunya ülkesi muamelesine devam.. birde utanmadan Bizim ülkemizde fabrika kurdular.. gel de bunlara şimdi inan.. keşke oppo nün sahiplerine patronlarına yâda yetkililerine sesimi duyrabilsem..iki çift lafım var da:)
Mesajlar birleştirildi:

Yok baktım gelmemiş bişey:(