Coloros 11 ve Android 11 güncelleme yorumları ve sorunları

Lord1010

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Reno 4 lite kullanıyorum. Acr nin çalışmaması haricinde sıkıntı yaşamadım. Genel olarak iyi.

canko

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite

Güncelleme yapmayın Neden-Sonuç​

Güncelleme yaptım ve perfonmans ve gecikme problemleri yaşıyorum bunun olması çok normal. Her yeni sistem ekran kartı,telefon vs fark etmez sorunlu olur ve düzenli feedbacklerle problemler aşılır o yüzden ilerleyen zamanlarda çok daha iyi olacağını biliyorum. Öncelikle ben uzun süredir ios kullanıcısıydım hayatımda ilk defa android geçiş sağladım o da oppo oldu. Güncellemeyi yapıp yapmamakla kararsız kaldım ama ben sorunlar olacağını bildiğim için açıkcası güncellemeyi yaptım ama takıntılı arkadaşlar varsa aranızda güncelleme yapmasın çünkü,gerçekten bazı sorunlar mevcut bunlar nedir sıralıyorum

1.Navigasyon tuşlarını kullanmıyorum İphone X den alıştığım üzere çekme ekranda gerçekten yavaşlama oldu
2.Hiç takılma problemi yaşamadığım halde günde 1 2 kere kesin takılma sorunu yaşıyorum.
3.Şarj sanki biraz daha fazla tükeniyor(tam emin olmamakla birlikte)
4.Duvar kağıtları ve benzeri kişiselleştirmeler tam anlamıyla gelmedi o yüzden extradan bana bir katkısı olmadı
5.Dokunmatik kilit biraz daha gecikmeli açılmaya başladı
6.Ram tüketimi fazlalaştı (güncelleme eklerinde çok kullanılan uygulamalara extra ram verdiğini yazıyordu ondan olabilir)
Bunlar benim gördüğüm sorunlar görmediğim sorunlarda muhakkak vardır eminim, Fakat + olarak ilginç bir şekilde kamera çok daha iyi çekim yaptığını fark ettim hem video hem fotoğraf fotoğrafların işleme hızı ve açılma hızı gerçekten hızlanmış benim fark ettiklerim bunlar.

Son düzenleme: