ColorOS 12.1 güncelleme

emirhanefe

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
bugun oppo reno 4 lite telefonuma android 12.1 geldi apk yuklenmıyor nasıl yukleme yapcam samsung android 12 yıklneiyor sorun nedir çözumu yokmu

Yalinayak

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Reno 4 lite verilen özellikler reno 5 lite kısıtlamalı gelir muhtemel . Coloros 11 de kenar aydınlatma verdiler reno 4 lite a ama 5 lite da bu özellik yok .

emirhanefe

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Yok yurt dışı degil KVK dan almıştım hocam saat 2 fln otomatik güncelleme yapmış baktım bende şaşırdım batarya çok iyi gidiyor şuan yalnız APK yukleyemeyenler hard reset atınca APK yuklenmiyor bilginize ayarlardan fabrika ayarlarına girince sıfırlayın ardından olay Store yüklemeden bir tane APK Yükleyin Ardından play Store gurusy yapın Tüm APK kar yükleniyor artı makedef indirilen hiç bir temada yuklenmiyor bilginize

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Yok yurt dışı degil KVK dan almıştım hocam saat 2 fln otomatik güncelleme yapmış baktım bende şaşırdım batarya çok iyi gidiyor şuan yalnız APK yukleyemeyenler hard reset atınca APK yuklenmiyor bilginize ayarlardan fabrika ayarlarına girince sıfırlayın ardından olay Store yüklemeden bir tane APK Yükleyin Ardından play Store gurusy yapın Tüm APK kar yükleniyor artı makedef indirilen hiç bir temada yuklenmiyor bilginize

Bu yazdıklarından kendin bişey anladın mı da biz anlayalım