ColorOS 12 orjinal Tema ve OnePlus OxygenOS Teması 2. Sayfa

durakoglu

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Tema store 8.0.5 yüklü alt versiyonları yukleyemiyorum ki tema store silinmiyor
Telefonunuzda yüklü olan tema mağazası 8 versiyonu kaldırmak ve yeni temayı uygulamak için,
- Ayarlar / Uygulama Yönetimi bölümünden tema uygulamasını bulup sağ üstte 2 noktayı tıklayın güncellemeleri kaldır deyin
- Telefon hafızasında yer alan Coloros klasörü içinde bulunan tema/theme adı altında olan bütün dosyaları silin
- Telefonu yeniden başlatın, indirdiğiniz temayı indirilen bölümden açıp dene butonuna basın
- İMOD proyu açıp sağ üstteki mavi renkli butona basın

durakoglu

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bir yolu var silebilirsin
Bilgisayar üzerinden
Link atabilirim istersen bir sıkıntı da olmuyor garanti vs
İstemediğin bütün sistem ile gelen gömülü uygulamaları silebilirsin

Bu videoyu izle kardeşim

Bu silme uygulamasını belki 4 - 5 sefer denedim, her seferinde de başarısız oldum
Ya telefonu tanıtamıyorum, tanısa bile sildiğim uygulama haala yerinde duruyor :)

Owerlord

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Bu silme uygulamasını belki 4 - 5 sefer denedim, her seferinde de başarısız oldum
Ya telefonu tanıtamıyorum, tanısa bile sildiğim uygulama haala yerinde duruyor :)
Bir yerde ve bir satırda eksik yapıyorsun ondan olmuyor
Kısaca anlatayım cmd arayüzünde ki kodu ve silecegin apk dosya isimlerini tam ve okudugun gibi yazmalısın
Yarın sana benim not aldıgım aöıklayıcı bir pdf yada resim atarım sana
Küçük dikkatin den kaçan atladıgın bir şey var video yu tekrar dikkatlice izle emin ol yapacaksın

durakoglu

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bir yerde ve bir satırda eksik yapıyorsun ondan olmuyor
Kısaca anlatayım cmd arayüzünde ki kodu ve silecegin apk dosya isimlerini tam ve okudugun gibi yazmalısın
Yarın sana benim not aldıgım aöıklayıcı bir pdf yada resim atarım sana
Küçük dikkatin den kaçan atladıgın bir şey var video yu tekrar dikkatlice izle emin ol yapacaksın
Windows 10 işletim sistemi ile yaptığım için olmuyor diye düşünüyorum

durakoglu

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hayır ben win 11 pro kullanıyorum harika
Win 10 la ilgisi yok
Nasıl oldu bilmiyorum orayı tıkla, burayı tıkla :) derken sonunda cmd komutu ile "Chrome" yi kaldırdım, Ancak şöyle bir şey oldu;
Telefonda istemediğim bir kaç uygulama daha vardı, bunlardan biri "Android Sistem WebView" bu uygulamanın şarjı etkilediğini oppo müşteri hizmetleri söylemişti, güncellemesini kaldırıp güncellemiyordum. Bu uygulamayı da kaldırdım ve kaldırınca Gmail çalışmadı oppo mail ugulamasından gmail hesabımı açayım dedim maalesef oda olmadı. Android Sistem WebView i kurdum düzeldi, Bilginiz olsun
Diğer uygulama ise "Sim Kart Uygulaması" (vodafone kullanıyorum) bu uygulamayıda kaldırdım
şuan sorunsuz, aylardır içime dert olmuştu yapamıyorum diye :)

ilgi ve alakanız için teşekkürler

hduman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4
Güzel tema fakat ayarlar menüsü simgeleri ve üst bildirim simgeleri büyüdü.