ColorOS 13.1 güncellemesi alacak OPPO modelleri – Haziran 2023

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Çok bişey beklememek lazım zaten hata düzeltme ve bir kaç değişiklik güvenlik açısından verilir. Başlı başına coloros 14 alıyormuşcasına değişiklik beklemek tuhaf olur sizcede öyle değil mi ?
Telefon modeli, klavyesi ve güncellemeler ile ilgili bekleyişleri bu kadar benzerlik olamaz diyor, hayırlı bayramlar diliyorum.

bernollio

Üyecik
Banlandı
Üye
Cihaz
A74
Telefon modeli, klavyesi ve güncellemeler ile ilgili bekleyişleri bu kadar benzerlik olamaz diyor, hayırlı bayramlar diliyorum.
hayirdir hocam laf sokuyomus gibi
Mesajlar birleştirildi:

hayirli bayramlar bu arada
Mesajlar birleştirildi:

sizin tek derdiniz burdaki insanlara sallamak olmuş :)
Mesajlar birleştirildi:

bi soru sorduk demediğiniz birakmadiniz

Son düzenleme:

xwolf

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Çok bişey beklememek lazım zaten hata düzeltme ve bir kaç değişiklik güvenlik açısından verilir. Başlı başına coloros 14 alıyormuşcasına değişiklik beklemek tuhaf olur sizcede öyle değil mi ?
İnsanlarda büyük beklentiler oluyor o bakımdan yazdım.Emin olun coloros 14 ile de çok büyük şeyler gelmeyecek , iki üç makyaj yapacaklar o kadar. Aynı 11 , 12 , ve 13 te olduğu gibi.

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
hayirdir hocam laf sokuyomus gibi
Mesajlar birleştirildi:

hayirli bayramlar bu arada
Mesajlar birleştirildi:

sizin tek derdiniz burdaki insanlara sallamak olmuş :)
Mesajlar birleştirildi:

bi soru sorduk demediğiniz birakmadiniz
Sana bişey diyen yok niye üstüne alınıyorsun hayırdır kabul ettin mi yoksa.
Argo kelime kullanıyorsun dikkat et ne o öyle laf sokuyorsun sallama demekler

Son düzenleme:

xwolf

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
anladim saolun oppo a serisinden shelf ozelligi yoktu ondan yazdim
Ben bi ekran görüntüsü bırakayım sana daha anlaşılır olsun, belki istediğin özellik cihazına özel güncellemeye gelir diyelim :)
Screenshot_2023-06-28-12-49-01-17_9492aa3750dca76abb7c25b39a5f1e8e.jpg