Tartışma ColorOS 7 - Hindistan Rom - Reno 2Z

Ysfsolmaz

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Screenshot_2020-07-04-00-42-54-35.jpgReno 2z ColorOs 7 pil performansı. (normal günlük kullanım) Gayet güzel sonuç verdiğini düşünüyorum hemde daha şarj tam bitmeden görüntü aldım.

serkan.1969

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hindistan romunu yüklendikten sonra iki günde bir akşamları böyle sayaç çıkıyor ve telefon kapanıyor çözümünü bilen varmı acaba

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-07-04-23-00-21-21.jpg
    Screenshot_2020-07-04-23-00-21-21.jpg
    963.3 KB · Görüntüleme: 47

Hayrettin95

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Nazar değmesin gayet stabil ve akıcı. Sanırım ilerleyen güncellemeleri de Hindistan'dan takip ederim. Parmak izi okuyucu bile canavar kesilmiş
Selamın aleyküm ben videoyu izledim hepsini harfiyen yaptım ama hala yazılımınız güncel diyor VPN ile yapmaktan vazgeçtim bekleyeceğim ama yaptığım işlerden dolayı güncelleme gelmez diye korkuyorum yardımcı olur musunuz rica etsem
Mesajlar birleştirildi:

Bu kadar farklılaşacağını düşünmemiştim çok memnunum. Aşırı stabil çalışıyor. Parmak izi okuma hızı dehşet hızlanmış. Pil performansıda gayet iyi.
Ben videodaki gibi yaptım ama olmadı VPN ile yapmaktan vazgeçtim bekleyeceğim ama yaptığım işlerden dolayı güncelleme gelmez diye korkuyorum yardımcı olur musunuz rica etsem

Hayrettin95

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Selamın aleyküm ben videoyu izledim hepsini harfiyen yerine getirdim ama güncelleme gelmedi VPN ile güncelleme yapmaktan vazgeçtim bekleyeceğim ama yaptığım işlerden dolayı güncelleme gelmez diye korkuyorum yardımcı olur musunuz rica etsem
Mesajlar birleştirildi:

Selamın aleyküm ben videoyu izledim hepsini harfiyen yerine getirdim ama güncelleme gelmedi VPN ile güncelleme yapmaktan vazgeçtim bekleyeceğim ama yaptığım işlerden dolayı güncelleme gelmez diye korkuyorum yardımcı olur musunuz rica etsem

Son düzenleme:

Hayrettin95

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bu kadar farklılaşacağını düşünmemiştim çok memnunum. Aşırı stabil çalışıyor. Parmak izi okuma hızı dehşet hızlanmış. Pil performansıda gayet iyi.