Tartışma ColorOS 7 - Hindistan Rom - Reno 2Z

Dogan

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
şöyle bırakayım buraya.
Hindistan rom unu kurdum ama on ile bakıyorum güncelleme gelmemiş ne yapabilirim
Mesajlar birleştirildi:

Ka
Nazar değmesin gayet stabil ve akıcı. Sanırım ilerleyen güncellemeleri de Hindistan'dan takip ederim. Parmak izi okuyucu bile canavar kesilmiş
[/QUOTE Kardeş Hindistan rom unun hangisini indirdin A 23 mu A 25 mi
Mesajlar birleştirildi:

Arkadaşlar hindistan romunun hangisini indiriyorsunuz A 23 mu yoksa A 25 mi

Son düzenleme:

Dogan

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
H8nd
Hindistan rom ile güncelleme alan arkadaşlar varsa sorunlarını, deneyimlerini bu konu altında paylaşarak Hindistan rom ile alacakların / almayı düşünenlerin aklındaki soru işaretlerini yok edebilir.​

Alacaklar bu videodan aşamalara bakabilir:
Rom için (CPH1945_11_A.23):
Hindistan rom unda A23 mu yoksa A 25 iki indirecegiz
Mesajlar birleştirildi:

Herhang
Ben şu an yedekliyorum telefonu :D biraz düşünüp indirip yine düşünüp yüklicem sanırım :D
Mesajlar birleştirildi:

Temayı default olarak ayarlayın
[/QUOte herhangi bir veri kayi oluşmuyor rahat bı şekilde Hindistan rom unu kurabilirsiniz

Son düzenleme:

Burhan

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar şimdi bende a.25 yükledim cokoros 7 gelmedi bu sürümde kalırsam vpn ile güncelleme alır mıyım ya da herhangi bi sorun olur mu telefonda ya da türkiye yazılımına nasıl dönüş yapabilirim bilen cevaplarsa sevinirim

W

wittroc

Guest
Arkadaşlar şimdi bende a.25 yükledim cokoros 7 gelmedi bu sürümde kalırsam vpn ile güncelleme alır mıyım ya da herhangi bi sorun olur mu telefonda ya da türkiye yazılımına nasıl dönüş yapabilirim bilen cevaplarsa sevinirim
ColorOS 7 alamazsınız büyük ihtimalle. Türkiye romuna da geri dönme şansınız yok. A.23 sürümünü kurmanız gerekiyordu.

Dogan

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hindistan A 25 sürümünü indirip yükledim şuanda androit 9 cikiyo yazilimiz güncel diyo Türkiye surumunede gecemiyorum ne yapabilitim
Mesajlar birleştirildi:

Bence gerek yok şu an herhangi bi sorun yok sadece coloros 7 gelmedi yanılmıyorsam türkiye de bir üst sürüm çikacak a.25 o zaman türkiyeye geçip güncelleme almak daha iyi
Hindistan surumunu yükledim A25 olanı sürüm gelmedi ne yapabilirim