Tartışma ColorOS 7 - Hindistan Rom - Reno 2Z

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bu işlemden sonra tekrar android 9 ve ColorOS 6.1 e döneceksiniz. Sonra güncellemeleri kontrol edince çıkması lazım tabii bizim cihazlara verilmişse

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
O zaman Hindistan'dan çıkmak mümkün değil
Mesajlar birleştirildi:

Çünkü çıkmadan Türkiye ColorOS 7 sini alamayız

W

wittroc

Guest
Bildiğim kadarıyla aynı işlemlerle dönebilirsiniz ama döndüğünüzde direkt ColorOS 7 alacağınız kesin değil.

zekiergezer

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bildiğim kadarıyla aynı işlemlerle dönebilirsiniz ama döndüğünüzde direkt ColorOS 7 alacağınız kesin değil.
Şimdi videoyu tekrar izledim. ColorOS 6'ya dönmenin yolunu gösteriyor ama Türkiye'de ColorOS 7 yayınlandığında bu işlemi yapın diyor. Daha eski sürümleri bile yükleyebilirsiniz telefon kendini güncelleyecek nasıl olsa diyor. Anlayamadığım nokta eski sürümlere dönülmüyor bunun mümkün olacağını ben pek sanmıyorum. Kendisi de bunu uygulamıyor zaten sadece anlatıyor.

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Şimdi videoyu tekrar izledim. ColorOS 6'ya dönmenin yolunu gösteriyor ama Türkiye'de ColorOS 7 yayınlandığında bu işlemi yapın diyor. Daha eski sürümleri bile yükleyebilirsiniz telefon kendini güncelleyecek nasıl olsa diyor. Anlayamadığım nokta eski sürümlere dönülmüyor bunun mümkün olacağını ben pek sanmıyorum. Kendisi de bunu uygulamıyor zaten sadece anlatıyor.
Yani dönüş su an için mümkün değil

W

wittroc

Guest
Bildiğim kadarıyla sistem bizimkiyle Hindistan romu bir gördüğünden hata vermiyor. @yiitgven7x daha iyi açıklar.