Tartışma ColorOS 7 - Hindistan Rom - Reno 2Z

Zuzu

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar hindistan üzerinden güncelleme geldi c27 sizler yaptınız mı eğer yaptıysanız herhangi bi değişiklik varmı?

Zuzu

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ana ekran düzeni kilitleme gelmiş :)
Videolara otomatik oynatma ve video izlerken ekran görüntüsü alma dosyalarda silinenleri komple temizleme özelliği filan gelmiş benim bulduklarım bunlar güncellemek isteyenlerin bilgisine yükleyipte ekstra bi yenilik bulan olursa da burada paylaşın lütfen :) ;)

kaanmtlr

Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
VPN ile kontrol ettim henüz bana gelmemiş C.27 sürümü. Bölgeyi Hindistan'a geçirerek mi kontrol ettiniz yoksa bölge Türkiye'de ayarlı olsa da VPN ile bağlandığınızda otomatik olarak buluyor mu?
Bu arada Oppo Hindistan sitesinde yer alan A.25 ROM'unu kursam bir değişim olur mu? Hali hazırda Hindistan romu ile ColorOS 7 aldım ama gelen diğer güncellemeleri nasıl alacağım hakkında bir fikir yürütemedim. Güncelleme alanlar yardımcı olursa çok sevinirim :)

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
VPN ile kontrol ettim henüz bana gelmemiş C.27 sürümü. Bölgeyi Hindistan'a geçirerek mi kontrol ettiniz yoksa bölge Türkiye'de ayarlı olsa da VPN ile bağlandığınızda otomatik olarak buluyor mu?
Bu arada Oppo Hindistan sitesinde yer alan A.25 ROM'unu kursam bir değişim olur mu? Hali hazırda Hindistan romu ile ColorOS 7 aldım ama gelen diğer güncellemeleri nasıl alacağım hakkında bir fikir yürütemedim. Güncelleme alanlar yardımcı olursa çok sevinirim :)
Bölgeyi Hindistan seçeceksin evet. VPN açık şekilde kontrol edersen eğer cihazına gelmişse alacaksın.

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Bölge değiştirmenize gerek yok. Yazılım Güncellemesi kısmı internet ip'sinden veri çekiyor. Güncellemenin gelmemesi ise kademeli dağıtılmasıdır.

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bölge değiştirmenize gerek yok. Yazılım Güncellemesi kısmı internet ip'sinden veri çekiyor. Güncellemenin gelmemesi ise kademeli dağıtılmasıdır.
Doğrudur üstat. Ama bu Hindistan rom hoşuma gitti çok. Türkiye'den ve Avrupa'dan 3-5 adım önde gidiyor. Temmuz güncellemesini bile aldık baksana. Gayet iyi böyle devam :)