Tartışma ColorOS 7 - Hindistan Rom - Reno 2Z

eddyy82

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hindistan rom yüklü tr romuna nasıl geri dönücem ?
Screenshot_2020-08-02-11-12-10-71.jpg

kaanmtlr

Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar C.27 sürümüne geçiş yaptım yalnız Wi-Fi'ı kapatmak için bastığımda bazen basar basmaz kapanmıyor 3 4 saniye sonra kapanıyor. Yani bildirim panelinden kapatırken yeşil rengim griye dönmesi 3 4 saniye alıyor. Siz de böyle bir sorun yaşadınız mı?

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Hindistan Rom'u kullananlara söylüyorum. CPH1951EX_11_C.31 güncellemesi yayınlandı. Ben daha alamadım büyük ihtimalle kademeli olarak gelicek tekrardan. VPN ile yazılım güncellemesini kontrol edin. Güncellemeyi alan arkadaş varsa logları buraya SS olarak yollayabilirse çok iyi olur.

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hindistan Rom'u kullananlara söylüyorum. CPH1951EX_11_C.31 güncellemesi yayınlandı. Ben daha alamadım büyük ihtimalle kademeli olarak gelicek tekrardan. VPN ile yazılım güncellemesini kontrol edin. Güncellemeyi alan arkadaş varsa logları buraya SS olarak yollayabilirse çok iyi olur.
Farklı olarak ne var ki C31 de? Hemen denetlemelere başlıyorum:)

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bana da henüz gelmemiş. Ama ben C27 yi hızlı almıştım. Sanırım bu da gelir bir kaç güne. SS şeklinde yeni ne varsa atarım..

eddyy82

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar bende hindistan rom kurdum ama daha güncelleme alamadım ben c23 deyim nasıl güncelleme alabilirim ? Bölgeyi Hindistan yaptım hindistan VPN yi açtım ama yazılımınız güncel diyor