ColorOS 7 Türkiye ve Avrupa Dağıtım Tarihleri

W

wittroc

Guest
Mağaza çalışanlarının geneli çok bilgili olmuyor oluyosa da değerleri söylüyorlar(örneğin bunun kamerası 48mp öbürü 12mp tamam 48mp daha iyidir gibi) bu çok yanlış bir yaklaşım ondan dolayı telefon araştırmasını kişinin kendisi yapması çok daha faydalı olacaktır.Zaten sınırsız site , forum , video var.
Aslında telefonu almaya giderken aklımda şunlar vardı: Oppo Reno 2Z, iPhone 7 Plus / 8, Samsung A70. Varsa iPhone alacaktım ama satış elemanı Oppo'nun kuruluşundan itibaren anlatınca daha cazip geldi. :D

Captain

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Aslında telefonu almaya giderken aklımda şunlar vardı: Oppo Reno 2Z, iPhone 7 Plus / 8, Samsung A70. Varsa iPhone alacaktım ama satış elemanı Oppo'nun kuruluşundan itibaren anlatınca daha cazip geldi. :D
[/QUOT
Birkaç sene önce laptop alırken de bize aynısı olmuştu.Toshiba laptop bakıyorduk , laptopu bize tanıtan toshibanın satış temsilcisiymiş.Bu tarz kişiler ürünlerini öyle bir anlatıyor ki en iyisi bu diğerleri çöp gibi.Bu da çok yanlış bir politika gerçekten

zekiergezer

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
ColorOS 6 da dark mod olsa asla 7'yi bu kadar istemem. Çünkü telefonumun daha doğrusu ColorOS 6'nın çok stabil çalıştığını düşünüyorum. Yaklaşık 7 aydır Reno 2z kullanıyorum daha öncesinde iPhone 6 kullanıyordum. Kendimi çağ atlamış gibi hissediyorum. Bana Turkcell iPhone 7 satmaya çalıştı ama 6 dan 7 ye geçmek akıl işi değil. 6'nın yaşından dolayı çok fazla donma ve glitchler yaşıyordum. 7 aydır bir defa bile donma, glitch gibi şeyler yaşamadım. Tek istediğim dark mod :3

Deaththroes

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Her gün satip mi 9T ye geceyim diyorum ama özellikle batarya konusunda opponun cok stabil olmasi ve miui için sürekli hatali güncelleme yayinlamalari beni vazgeçiyor :)

zekiergezer

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
An itibariyle bir şeyler oluyor...
Screenshot_2020-06-23-02-50-41-60.png

zekiergezer

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Tabii, böyle bir şey ima etmedim zaten. Bugün çok fazla İspanya'ya ait olduğunu düşündüğümüz güncelleme geldiğinden hata vermesi muhtemel. Umarım başarılı bir şekilde güncellersiniz.
Umarım. Başarılı olursa veya olmaz ise burada paylaşırım. Tam uyuyacaktım son defa kontrol edeyim dedim pat karşıma çıktı :3