ColorOS 7 Türkiye ve Avrupa Dağıtım Tarihleri

Captain

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hepimiz adına daha iyi olur gibi ama forum böyle gerçekten iyi. Apple'da şu anki gibi güncelleme heyecanı yaşanmaz be.
Orası kesinlikle doğru.Apple'ın güncellemelerinde çok radikal değişiklikler olmuyor.Biz android camiasında neredeyse arayüz komple değişiyor.
Mesajlar birleştirildi:

Bu güncellemenin en fazla heyecan oluşturacağı zaman gece saatleri veya yatağa yatınca olur herhalde.Yatağa yatıyorsun ve öyle umursuzca güncellemeleri denetliyorsun pat color os 7 gelmiş :)

Son düzenleme:

Cihan37

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ben ne güzel samsung a70 alıyodum vatandaki adam kafamı çeldi niye uyduysam ona 6 aydır güncelleme bekliyorum

W

wittroc

Guest
Ben de mi 9t ve bunun arasında kalmıştım sonra hafıza genişletilebiliyor vs den dolayı bunu aldım fakat güncellemeyi bir kenara koyarsak telefon güzel bu fiyat için...
Görevli beni mi düşündü, Apple düşmanı mıydı anlamadım. Nova 5T, Oppo Reno 2Z, A80 gibi telefonları önüme sundu. Adama iPhone dediğim anda başladı: "Yok ya, onların işi bitti, daha güncelleme almaz" vs vs. Tabii normal olarak manipüle de oldum ama yapacak bir şey yok.

Captain

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Görevli beni mi düşündü, Apple düşmanı mıydı anlamadım. Nova 5T, Oppo Reno 2Z, A80 gibi telefonları önüme sundu. Adama iPhone dediğim anda başladı: "Yok ya, onların işi bitti, daha güncelleme almaz" vs vs. Tabii normal olarak manipüle de oldum ama yapacak bir şey yok.
Mağaza çalışanlarının geneli çok bilgili olmuyor oluyosa da değerleri söylüyorlar(örneğin bunun kamerası 48mp öbürü 12mp tamam 48mp daha iyidir gibi) bu çok yanlış bir yaklaşım ondan dolayı telefon araştırmasını kişinin kendisi yapması çok daha faydalı olacaktır.Zaten sınırsız site , forum , video var.

Cihan37

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Reno 2Z şu ana kadar kullandığım en iyi telefon güncellemesi tüm artılarını düşürüyor bana göre