ColorOS 7 Türkiye ve Avrupa Dağıtım Tarihleri

W

wittroc

Guest
Hahaha aynen çok haklısın valla hocam ilk defa ios dan vazgeçtim oppoyu çok beğendim diye ama bu güncelleme konusu beni hüsrana uğrattı mecbur bekleyeceğiz artık:confused:
Hocam ben bu telefonu alırken iPhone 7 Plus ile bunun arasında kalmıştım. Açıkçası ne yalan söyleyim, telefondan aşırı memnunum ve hiç sıkıntı çıkarmadı. Kamera konusunda, performans konusunda gerçekten seviyesindeki telefonlarla kapışır ama güncellemede geri seviyedeyiz.

Sefer.Drc

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hocam ben bu telefonu alırken iPhone 7 Plus ile bunun arasında kalmıştım. Açıkçası ne yalan söyleyim, telefondan aşırı memnunum ve hiç sıkıntı çıkarmadı. Kamera konusunda, performans konusunda gerçekten seviyesindeki telefonlarla kapışır ama güncellemede geri seviyedeyiz.
Hocam ben de iPhone 7 var şuan telefon ihtiyacım olmadığı halde beni çok cezbettiği için aldım ve dediğiniz gibi telefondan çok memnunum ben de ama gelgelelim bu bekleyiş insanı üzüyor yoksa telefon gayet başarılı;)

Jumama00

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oppo maceram bu rezil tabloyu görmemle bitmiştir bunlar anca Afrika ülkesine layık firma sizede başarılar umarım seneye alırsınız güncellemeyi