ColorOS 7 Türkiye ve Avrupa Dağıtım Tarihleri

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Türkiye içinde Reno serisi olarak almayan bir tek Reno 2Z kaldı, yurtdışında da öyle. En çok Reno 2Z kullanıcısı olduğunu varsayarak, hem tamamen stabil olması için uğraştıklarını düşünüyorum, sonuçta diyecekler ki biz Haziran'da yayınladık ama temiz minimum hatalı güncelleme yaptık. Elimize laf vermemek için düşünüyorum geç olmasının sebebini.
Ayrıca tüm Reno modellerine verdiler bugün ve yarın da Reno Z için dağıtım biter dünya üzerinde, sunucuları tamamen boşaltıp rahatlatıp Reno 2Z modeline bir an da vereceklerdir
Bir anda derken? Z' ye bakarak konuşmak gerekirse sanırım salı vermeye başlasalar bizde ki bu şansa bakarak söylüyorum, öbür salıyı bulur bize gelmesi:(

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Bir anda derken? Z' ye bakarak konuşmak gerekirse sanırım salı vermeye başlasalar bizde ki bu şansa bakarak söylüyorum, öbür salıyı bulur bize gelmesi:(
İmei numarasına göre bölerek yolluyorlar sunucularda yoğunluk oluşmasın diye, bugün ve pazartesi gününü Reno Z için herkese verip sunucuları rahatlatacaklarını harcayacaklarını düşünerek, Salı gecesinden itibaren Reno 2Z modeline hızlıca gün içerisinde göndereceklerdir

zekiergezer

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Türkiye içinde Reno serisi olarak almayan bir tek Reno 2Z kaldı, yurtdışında da öyle. En çok Reno 2Z kullanıcısı olduğunu varsayarak, hem tamamen stabil olması için uğraştıklarını düşünüyorum, sonuçta diyecekler ki biz Haziran'da yayınladık ama temiz minimum hatalı güncelleme yaptık. Elimize laf vermemek için düşünüyorum geç olmasının sebebini.
Ayrıca tüm Reno modellerine verdiler bugün ve yarın da Reno Z için dağıtım biter dünya üzerinde, sunucuları tamamen boşaltıp rahatlatıp Reno 2Z modeline bir an da vereceklerdir
Allahım ne güzel olumlamalar bunlar. :D Umarım söylediğin gibi olur. :)

W

wittroc

Guest
İmei numarasına göre bölerek yolluyorlar sunucularda yoğunluk oluşmasın diye, bugün ve pazartesi gününü Reno Z için herkese verip sunucuları rahatlatacaklarını harcayacaklarını düşünerek, Salı gecesinden itibaren Reno 2Z modeline hızlıca gün içerisinde göndereceklerdir
Reno 2Z için de IMEI numarasına göre yollayacakları için yine hepimizin alması 2-4 gün sürecektir.

zekiergezer

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arka planda Sagopa Kajmer-Avutsun Bahaneler dinliyorum şu an :D Umarım avutmak için değildir iç sesim :D Umarım öyle olur tabi. :)
Ben iphone kullanırken güncellemeleri bekletiyordum hemen yüklemiyordum millet yüklesin bir sıkıntı yoksa yüklerim diye. Şimdi üzerime güncelleme atsınlar istiyorum. :D

Ysfsolmaz

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hindistan güncellemesini indirdim 3-4 güne gelmezse güncelleme, hint sürümüne devam :) ( reno2z)

Deaththroes

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Beyler kendinizi kandırmayın adamlar Reno Z'ye vereli 3 gün oldu ama halen çoğu kişiye gelmedi güncelleme :) Yani 2Z için de aynısı olacak muhtemelen. Ben böyle bir güncelleme politikasını ilk kez görüyorum.