Tartışma ColorOS 7

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
illa ki o güncellemelere sahip olacağız, bekliyoruz. Ben pek vpn ile güncelleme alma tarafında değilim bilmiyorum telefona bir şey olur korkusu var içimde :)
En sevdiğim ve şiddetle tavsiye ettiğim yöntem. Güncellemeleri gözümüzde büyütmeyelim, illaki gelecek, statü atlamayacağız. Sakince her şeyi kenara koyup yolumuza bakalım bir gün sabah güncelleme bildirimiyle uyanırsınız.

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Şu an Çin'de saat 07.33 ve vpn ile denememe rsğmen hâlâ bir güncelleme yok.
Mesajlar birleştirildi:

Ne yalan söyleyeyim güncelleme işi bende takıntı hâline geldi. :(
Bana kalırsa müdahale edemeyeceğimiz şeyleri düşünmek kafaya takmak sadece zihnimizi bulandırır ve yorar beklemekten başka çarede gözükmüyor maalesef ki.

burkan11

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Şaka gibi . 25 Nisan yazıyor coloros un sitesinde bu sabah güvenlik yaması geldi . Bizimle maytap geçiyorlar . Sevinmiştim sözünde durdular diye

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Şaka gibi . 25 Nisan yazıyor coloros un sitesinde bu sabah güvenlik yaması geldi . Bizimle maytap geçiyorlar . Sevinmiştim sözünde durdular diye
Screenshot_2020-04-25-10-42-47-96.png

Evet Türkiye için yeni güvenlik yaması geldi.
Sözünde durdulardan kastınız ney anlayamadım Türkiye için herhangi bir paylaşımları olmadı tarih vererek eğer ki Rusya'ya bağlanıp denediyseniz durum farklı tabi ama @asK güncellemenin birden gelmeyeceğini konu başında belirtti

W

wittroc

Guest