ColorOS Beta Nasıl Yüklenir Nasıl Yapılır

Roy

Taze Üye
Üye
Cihaz
A72
Diğer rom ları indirecek yer yok, varsa nerede a72 kullanıyorum, baktım bulamadım, betayı denemek istiyorum

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Diğer rom ları indirecek yer yok, varsa nerede a72 kullanıyorum, baktım bulamadım, betayı denemek istiyorum
Diğer ROM'ları indirseniz bile kuramazsınız. Bilgisayar ve ADB programları gerekir. ADB'yi indirdiğinizi varsayıyorum ama bu seferde bootloader kilidi devreye girecektir. OPPO bu kilidi vermediği için ROM yükleme işlemi başarısız olacaktır. Kısacası betaya kayıt olmayı unutun. :)

• Beğen
Tepkiler: Roy

DOĞUKAN ARKAN

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Merhaba Oppo kullanıcıları!

Bu konuda sizler için ColorOS Beta nasıl yüklenir ve ColorOS Beta'ya nasıl geçilir gibi soruların cevaplarını bulacağız.

Öncelikle şu an için Find X cihazınıza ColorOS 6 Beta'yı kurabilirsiniz.

Nasıl Beta'ya geçilir?
1. Telefonunuzun son sürüm güncellemeye sahip olduğundan emin olun.
2. Ayarlar > Yazılım Güncelleme > Sağ üstte bulunan ayarlar ikonu > Trial Version > Trial Version Program yolunu takip edin.
3. Ekrana çıkan alanları eksiksiz doldurun ve artık Trial Version Program'a kayıt oldunuz.
4. Telefonunuzu yeniden başlattıktan sonra Ayarlar > Yazılım Güncelleme alanında ColorOS 6 Beta yazılımını indirebilir hale geleceksiniz.

Dikkat! Beta sürümleri beraberinde bir sürü hatayı da getirmektedir. Telefonunuzda oluşacak hatalardan Oppoturkiye.org sorumlu değildir. Lütfen bu işlemleri yapmadan önce telefonunuzun yedeğini KESİNLİKLE ALIN!

Bu beta sürümünde neler yeni yakında onları da bulabileceksiniz.

İyi günler!
ben oppo a5 2020 kullanıyorum yazılım güncelleme yerindeki ayarlar da trial versiyon yok

İlyas 12717

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A91
Merhaba Oppo kullanıcıları!

Bu konuda sizler için ColorOS Beta nasıl yüklenir ve ColorOS Beta'ya nasıl geçilir gibi soruların cevaplarını bulacağız.

Öncelikle şu an için Find X cihazınıza ColorOS 6 Beta'yı kurabilirsiniz.

Nasıl Beta'ya geçilir?
1. Telefonunuzun son sürüm güncellemeye sahip olduğundan emin olun.
2. Ayarlar > Yazılım Güncelleme > Sağ üstte bulunan ayarlar ikonu > Trial Version > Trial Version Program yolunu takip edin.
3. Ekrana çıkan alanları eksiksiz doldurun ve artık Trial Version Program'a kayıt oldunuz.
4. Telefonunuzu yeniden başlattıktan sonra Ayarlar > Yazılım Güncelleme alanında ColorOS 6 Beta yazılımını indirebilir hale geleceksiniz.

Dikkat! Beta sürümleri beraberinde bir sürü hatayı da getirmektedir. Telefonunuzda oluşacak hatalardan Oppoturkiye.org sorumlu değildir. Lütfen bu işlemleri yapmadan önce telefonunuzun yedeğini KESİNLİKLE ALIN!

Bu beta sürümünde neler yeni yakında onları da bulabileceksiniz.

İyi günler!
İyide bu bahsettiğiniz sağ üstteki ayarlar ikonun da trial versiyon diye bişey Yok ne yapacaz

Öner Özdemir

Taze Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Güncelleme kademeli olarak dağıtılmakta. Bazı kullanıcılarda mevcut bazılarında ise mevcut değil. Biraz sabretmemiz gerekiyor.
Mesajlar birleştirildi:

Bi turlu gıris yapamıyorum kod gelıiyor veya sıfreyle gırıyorum benı bu sayfaya atıyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-06-03-16-01-02-03.png
    Screenshot_2021-06-03-16-01-02-03.png
    294.9 KB · Görüntüleme: 51

Reno2z

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Diğer ROM'ları indirseniz bile kuramazsınız. Bilgisayar ve ADB programları gerekir. ADB'yi indirdiğinizi varsayıyorum ama bu seferde bootloader kilidi devreye girecektir. OPPO bu kilidi vermediği için ROM yükleme işlemi başarısız olacaktır. Kısacası betaya kayıt olmayı unutun. :)
İndia oppo sitesinden indirdim basit bi şekilde güncelleme yaptım :)) pc den ztn olmaz orası kesin dediğiniz gibi