ColorOS Beta Nasıl Yüklenir Nasıl Yapılır

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
terbiyesizlik yapma. yine yanlis bir yorum yapildi. reno z icin guncelleme 25i degil 20sinde dagitildi. salak muamelesi yapanlar kendileri ne kadar konuya vakif olduguna baksin. sende artisligi birak banlayacaksan banla. marsta deneyecekmisim de bilmem neymis sizden mi ogrenecez nerde deneyecegimizi
Evet haklısınız yanlış algılamışız biz de insanız sonuçta.Resmi yetkili değiliz sizinle gördüklermizi paylaşıyoruz ve hala uslübunuza dikkat etmenizi rica ediyorum.

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
hakli isem yukarida cemkirmek gibi yazdiginiz ifadeyi de silin bu nasil terbiyesizliktir.
Banınızı ben geri açtım. Ancak şu noktada şiddetli bir uyarım olacak.

Öncelikle kendi terbiyenizi takının, ondan sonra sizden üstte bulunan insanlara terbiyeni takın diyin. Size burada öneri sunuyorlar, sundukları "öneri" olmuyor diye ortalığı ayağa kaldırıyorsunuz. Hem erken erişmeye çalışıyorsunuz, hem de yöntem olmadı diye ortalığı ayağa kaldırıyorsanız orada bir gariplik var.

Herkes ifade özgürlüğüne sahip diye istediğinizi yazarak terbiyesizlik yapamazsınız. Madem siz daha iyi biliyorsunuz, kanıtlayın bunu. Kanıtlayın ve yetkiyi size de verelim.

Ziya

Yeni Üye
Banlandı
Üye
Cihaz
Reno Z
Banınızı ben geri açtım. Ancak şu noktada şiddetli bir uyarım olacak.

Öncelikle kendi terbiyenizi takının, ondan sonra sizden üstte bulunan insanlara terbiyeni takın diyin. Size burada öneri sunuyorlar, sundukları "öneri" olmuyor diye ortalığı ayağa kaldırıyorsunuz. Hem erken erişmeye çalışıyorsunuz, hem de yöntem olmadı diye ortalığı ayağa kaldırıyorsanız orada bir gariplik var.

Herkes ifade özgürlüğüne sahip diye istediğinizi yazarak terbiyesizlik yapamazsınız. Madem siz daha iyi biliyorsunuz, kanıtlayın bunu. Kanıtlayın ve yetkiyi size de verelim.
Yanlis oldugundan milyon kere deneyerek emin oldugum bir paylasimla ilgili dogru olmadigini ve insanlari yanlis yonlendirdigini belirten bir yorumum oldu. bunun uzerine benim bir hatam varmis gibi marsta da denesem olmayacagini dusunen bir zekasiz bana akil vermeye calisti. ancak kendi de farkina vardi ki tarihler konusunda kendisi hataliydi. yine de terbiyemle cizgimi bozmadan cevap verdim baska bir vatandas cemkirmek gibi bir kelime kullanarak iyice ahlaksizligi ve kisiliksizligi ele aldi. simdi de sen mi ders vereceksin. faydadan cok zararsiniz forumunuz size kalsin. Faydasizlar

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Yanlis oldugundan milyon kere deneyerek emin oldugum bir paylasimla ilgili dogru olmadigini ve insanlari yanlis yonlendirdigini belirten bir yorumum oldu. bunun uzerine benim bir hatam varmis gibi marsta da denesem olmayacagini dusunen bir zekasiz bana akil vermeye calisti. ancak kendi de farkina vardi ki tarihler konusunda kendisi hataliydi. yine de terbiyemle cizgimi bozmadan cevap verdim baska bir vatandas cemkirmek gibi bir kelime kullanarak iyice ahlaksizligi ve kisiliksizligi ele aldi. simdi de sen mi ders vereceksin. faydadan cok zararsiniz forumunuz size kalsin. Faydasizlar
Bu mesaj burada asılı kalacak. Kalsın ki çizgimi bozmayıp diyip, "zekasız" diye hakaret eden bir dediği bir dediğini tutmayan kendisiyle çelişen birini tüm forum görsün. Size hatanız var bile demedikleri halde, eleştirmelerine dayanamıyorsunuz ama onlara hakaret ediyorsunuz. Komedisiniz.

dilarasenel

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Bence beta yükleyerek telefonunuzu riske atmayın. Nişanlıma güncelleme geldi ve aynı telefonu kullanmamıza rağmen ben 1 ay bekledim. 2 gün önce de güncelleme aldım. Yine de sizin bileceğiniz iş ama ben tavsiye etmem..

Roy

Taze Üye
Üye
Cihaz
A72
İyde bende bahsettiğiniz şekilde bende trial çıkmıyor, neden?