ColorOS Güncelleme Yorumları ve Kıyaslama

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Merhaba arkadaşlar, yeni gelen güncelleştirmeler ardından henüz telefonunu güncellemeyen arkadaşlarımız için ColorOS Güncelleme Yorumlarınızı ve bir önceki sürüm ile karşılaştırma değerlendirmelerinizi bu başlık altından diğer Oppo kullananlara faydalı olmak için yapabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere ise önümüzdeki en büyük güncelleme ColorOS 6 ve bunun hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki konudan ulaşabilirsiniz.
https://www.oppoturkiye.org/konu-coloros-6-guncellemesi-ile-gelen-10-mukemmel-yenilik.html

Ayrıca ColorOS 6 Güncelleme Takvimi ve Desteklenen Cihazlar listemize de gözatmayı unutmayın!
https://www.oppoturkiye.org/konu-coloros-guncelleme-takvimi-ve-desteklenen-cihazlar.html

PowerfulX

Taze Üye
Üye
Görsel olarak bi çok değişiklik var 6da, ayarlar uygulaması misal. İkonlar vs menü tasarımları güzelleştirilmiş i. Bildirim paneli biraz daha samsunga benzemiş sanki, iosten kaçalım derken samsunga yakalanma gibi durumu olmuş ve pil performansı sanırsam çok çok daha iyi diyorlardı merakla bekliyoruz çıkmasını

yusuf

Yeni Üye
Üye
PowerfulX adlı kullanıcıdan Alıntı:
Görsel olarak bi çok değişiklik var 6da, ayarlar uygulaması misal. İkonlar vs menü tasarımları güzelleştirilmiş i. Bildirim paneli biraz daha samsunga benzemiş sanki, iosten kaçalım derken samsunga yakalanma gibi durumu olmuş ve pil performansı sanırsam çok çok daha iyi diyorlardı merakla bekliyoruz çıkmasını

aynen bi videoda görmüştüm bende ama aslında o kadar da çok tasarımsal bi değişiklik yok sadece dedikleriniz ve ufak tefek farklar. ben asıl şu appdraver nasıl olcak onu merak ediyorum

mehmetm

Taze Üye
Üye
en son gelen güncelleme 5.2v sanırım coloros 6nın habercisi. son güncelleme fontlar getirmiş tema mağazası güncellenmiş sanırsam ve hata düzeltmeleri var, performans olarak aynı değişen bişey yok

Oppocu

Taze Üye
Üye
coloros 6'yı güya nisanda yayınlacaklardı hala yok ama beklemekten bi miktar sıkıldım

Emre

Taze Üye
Üye
Oppo rx17 neo icin coloros 6 ve android 9 pie guncellemesi gpponun yabanci sitesinde gordum eylul ayi yaziyor...

network

Taze Üye
Üye
Emre adlı kullanıcıdan Alıntı:
Oppo rx17 neo icin coloros 6 ve android 9 pie guncellemesi gpponun yabanci sitesinde gordum eylul ayi yaziyor...

coloros 6 baya hızlı ve bence bu kadar bekletmeden sonra sizin isteklerinizi tamamen karşılicak

yasin25

Yeni Üye
Üye
Gorsel olarak rx17 neo gunceledim uygulama.indirdim.fazla birsey yok kamera gece mod yok ust menuler cok kaba tema fazla yok. Siradan gorunum 10 tane guncelemede harika debilmis he rmodelde onlar yoktur. Colors 6 rx 17 sonuc vahim