Defunc True Go Kulaklık İncelemesi

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Merhaba,​
Yaklaşık iki haftadır Defunc True Go kulaklığını kullanmaktayım. İşbu iki haftalık kullanımım süresince sizlere bir inceleme yazısı yazmak istedim.​

Defunc True Go İnceleme Görseli.png

Defunc
Defunc True Go İnceleme Görseli - 2.png
True Go, Bluetooth 5.0 GHz kablosuz haberleşme teknolojisini kullanıyor. Earbud'ların ortalama kullanım süresi üç ila dört saat arası değişiyor. Defunc True Go kutusundan şarj oluyor ve kutusunda toplam dört birimlik bir şarj kapasitesi mevcut şekilde bulunuyor ve işbu sebepten dolayı da toplamda yirmi iki saat kullanım süresi sunuyor. Ayrıca on metreye yakın wireless menziline sahip.​
Defunc True Go, kulak kepçesine dokunan bir uç barındırıyor ve işbu uç sayesinde de kulaklık hiçbir şekilde kulaktan düşmüyor. Şahsen ben kulak içi kulaklık kullanırken hep çekiniyordum, bir aralar kulak içi kulaklıklar için süngerler üretilmişti ve ben de çareyi onlarda bulmuştum fakat pek hijyenik olmadıklarını da düşünüyordum. Defunc True Go'da böyle bir özelliğin bulunması benim için büyük bir artı nokta olarak bulunuyor.​
Defunc True Go'dan müzik kalitesi ortalamanın üzerinde seyrediyor. Bass'ları ve tizleri en çıplaklığıyla duyabilme imkânı sunuyor. Ses yüksekliği de bir hâyli iyi konumda bulunuyor.​
Defunc True Go dokunmatik kontrol özelliği içeriyor. Bu sayede de muadilleriyle arasındaki farkı kapatabiliyor.​
Kulaklığa müzik dinleme kalitesi için 8/10, telefon görüşmeleri kalitesi için 8/10 ve genel kullanım için de 9/10 veriyorum.
Not: Görseli İnternet sitesinden alırken fare imlecim çıkmış, düzeltmeye de üşendim şimdi, mazur görün lütfen. :rolleyes:

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Fiyat/performans açısından kaç puan verirsiniz?
Güzel bir bilgilendirme olmuş bu arada, teşekkürler

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Ben Turkcell'den satın aldım, taksit ile. Peşin fiyatı 400 TL civarında. İlk defa bu kadar yüksek meblağa sahip bir kulaklık kullanıyorum. Fiyat ve performans açısından ortalama olarak 10 üzerinden 8-9 civarında bir puanlamada bulunabilirim.​