[Deneme] İnstagram Mod Apk - (İnstagram sorunu yaşayan arkadaşlar deneyebilir.)

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer

Privcay - Her Uygulamada Gizlilik önemlidir. Bu sürümde bazı tam gizlilik özellikleri kullanın. (Mesajları doğrudan okundu olarak işaretleme, Görünüm Hikayelerini Gizle, DM'de yazma durumunu gizle).
İndir Hikayeler ve Medya - İndirme En Önemli Özelliktir. İndir düğmesine basarak ve ayrıca ekstra seçeneği kullanarak hikayeleri kaydedebilir ve feed'lerde resim ve video indirebilirsiniz.
IGTV Videolarını Kaydetme - IGTV videolarını android cihazınızın depolama alanına kaydedebilirsiniz.
Reklamsız - Instagram Pro (InstaPro) Tamamen Reklamsız Feed ve hikayeler arasında hiçbir reklam görmezsiniz.
Maksimum kalitede fotoğraflar - Bu özelliği kullanarak tam çözünürlüğü paylaşabilirsiniz.
Çeviri - Google ve Yandex çeviri motorunu destekler. Yorum ve yayınları İngilizce, Rusça, Ukraynaca ve Türkçe'ye çevirebilirsiniz.
Uygulama içi tarayıcı - Herhangi bir bağlantıyı ziyaret etmek için başka bir tarayıcı açmanız gereken seçim seçeneğiniz var.
Aramadaki alışveriş öğeleri - Reklam öğelerini devre dışı bırakabilirsiniz.
Takip etmeyi bırakan izleyici - Birçok kişi, onları kimin izlemediğini bilir. Yani, bu seçenek bu durumda mantıklıdır. Hatta bu InstaPro ile takip etmeyenlerin listesini görebilirsiniz. ( ÇALIŞMIYO)
Uygulama kilidi - Artık başka bir uygulamaya ve araca ihtiyacınız yok. Sadece insta pro'yu PIN koduyla kilitleyin.
Sizi Takip Ediyor - Etiketi gösterme yeteneği (SİZİ TAKİP EDİYOR). Sizi kimin takip ettiğini kolayca görebilirsiniz.

NOT: UYGULAMA BENİM TARAFIMDAN MODLANMADI TEST EDİLDİ BEN KENDİM KULLANIYORUM AMA HESABINIZA BİR ŞEY OLURSADA BEN SORUMLULUK ALMAM + FORUMDA SORUMLU TUTULAMAZ.
Gizlenmiş içerik yalnızca kayıtlı üyeler için görülebilir! Forumumuza kayıt olmak için tıklayın.

Kaynak : instamod.net

Son düzenleme: