Yardım Ekran takılması

musaSHI

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Oppo reno 4 lite kullanıyorum cihazı alalı yaklaşık 4 ay oldu şimdi bazen ekran takılıyor en son dokunduğum yerde yaklaşık 5 saniye dokunmaya devam ediyor sizce nasıl düzeltebilirim yada nedendir

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Oppo reno 4 lite kullanıyorum cihazı alalı yaklaşık 4 ay oldu şimdi bazen ekran takılıyor en son dokunduğum yerde yaklaşık 5 saniye dokunmaya devam ediyor sizce nasıl düzeltebilirim yada nedendir
Merhaba

Ekran dokunmatiği zarar görmüş olabilir. Oppo müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz. Size daha iyi yardımcı olacaklardır.

OPPO Türkiye
Müşteri Hizmetleri
Tel: 0850 433 67 76 (9:00-18:00, Pazartesi-Pazar)
E-Mail: support.tr@oppo.com
Web:

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Telefon açıkken ses açma ve power tuşuna 30 saniye kadar basınız yeniden başlasın açılınca ellerinizi bırakın lütfen.

Bunu sadece ekranda mı yoksa belirli uygulama larda mı yapıyor acaba?

Upvote 0

musaSHI

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Merhaba

Ekran dokunmatiği zarar görmüş olabilir. Oppo müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz. Size daha iyi yardımcı olacaklardır.

OPPO Türkiye
Müşteri Hizmetleri
Tel: 0850 433 67 76 (9:00-18:00, Pazartesi-Pazar)
E-Mail: support.tr@oppo.com
Web:
telefonu sıfırladım olmaya devam ederse öyle yapacağım
Mesajlar birleştirildi:

Telefon açıkken ses açma ve power tuşuna 30 saniye kadar basınız yeniden başlasın açılınca ellerinizi bırakın lütfen.

Bunu sadece ekranda mı yoksa belirli uygulama larda mı yapıyor acaba?
genel olarak oyun oynarken ve oyundan çıktıktan sonra belli bir süre oluyor sadece

Upvote 0