En iyi telefon! Seçim sizde

Siz olsanız hangi telefonu neden seçersiniz?

• Samsung Galaxy a52

• Redmi note 10 pro

• Oppo reno 4

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

EmreAlc

Yazar Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Yeni telefon alırken siz android kullanıcıları ankette bulunanlardan hangisini neden seçerdiniz, hangi kriterler sizin için önemli? Yorum ve oylarınız için teşekkür ederim.

Cenkteas

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Samsung'u kullanıcıyı yormak ve kararsız bırakmaktan, Xiaomi'yi de Samsung'a benzemeye başlamasından dolayı tercih etmem. :)

Aslnexe

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Xiaomi kopyacı fırına olduğu için tercih etmem Samsungu ederdim yazılım olarak çok stabil güncellemeler konusunda oppodan iyi ama sıkıntılı ve yapmacık gibi bir marka

EmreAlc

Yazar Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Xiaomi kopyacı fırına olduğu için tercih etmem Samsungu ederdim yazılım olarak çok stabil güncellemeler konusunda oppodan iyi ama sıkıntılı ve yapmacık gibi bir marka
Nasıl bir sıkıntı yaşadığınızı paylaşabilir misiniz?
Mesajlar birleştirildi:

Samsung'u kullanıcıyı yormak ve kararsız bırakmaktan, Xiaomi'yi de Samsung'a benzemeye başlamasından dolayı tercih etmem. :)
Samsung da ne tür kullanıcıyı yorma sorunu var? Paylaşabilir misiniz ne olduklarını?

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
efendim her telefon iyidir ama oyun oyniyacaksan ve 24 saat aktif olacaksan sana tavsiye 4gb yada 6gb ram tavsiye bide islemcisi kuvvetli olsun googlede br kac islemci karsilastirma siteleri mesela bataryasi cok mah olsun hem 1 ile 2 gun boyunca uzun kullanirsin forumda konu acip o telefonu kullanan kisilere sorabilirsin eger cihazda sikinti varmi mesela kasma donma pil suresi

Cenkteas

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Nasıl bir sıkıntı yaşadığınızı paylaşabilir misiniz?
Mesajlar birleştirildi:

Samsung da ne tür kullanıcıyı yorma sorunu var? Paylaşabilir misiniz ne olduklarını?
Birbirinin zerresi farkıyla üretilen modeller ile insanları yoruyorlar demek istiyorum. :)

Yüzlerce model içinden tam bir model buluyorsun, son dakika bir bakıyorsun ki onda da "şu, bu, o." yok. Evet ilk etapta bu insanların tercihleri için üretilmiş çokça model gibi görünebilir ama kesinlikle durmadan yeni bir modele ve yeni telefon almaya cezbetme oyunları..

gktg26

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Yeni telefon alırken siz android kullanıcıları ankette bulunanlardan hangisini neden seçerdiniz, hangi kriterler sizin için önemli? Yorum ve oylarınız için teşekkür ederim.
En iyi telefon diye bisey yoktur kullanim amaciniza göre telefon vardir örnek 2 tip insan vardir kamera batarya muzik sosyal medya normal gundelik kullalim 2 aşırı şekilde oyun oynayan batarya performansi isteyen fps meraklisi insan
Verilebilcek cevap: oyun icin 10000tl verip iphone alip 1 veya 1.5 sene gunde 2 kere sarja takmaktansa ps4 alir orta segment bi kamerasi iyi (iyiden kastım profosyonel kamera kullanmis birisi olarak netlik cozunurluk portre macro modu goze guzel hitap eden) sonucta hic bi telefon iphone ve android dlsr fotograf makinasina yaklaşamaz...aham şaham şatafatli kamera istiyorsaniz crop sensor bi foto makinasi 50mm portre 100mm macro lens 18 55 genel lens ve orta segment bi telefon yeterlidir ki iphoneye kamera icin o kadar para verilmez batarya konusuna gelince iphone samsung bataryalari kisa surede omrunu yitiren bataryalara sahiptir deneyimlerimden buda li ion kaynakli li po teklonojili batarya kullanan telefon her zaman daha iyidir kendi görüsümce ki not olarak şunu söyleyim 10 gün şarj yüzü görmeyen ve 15 16 saat ekran veren bi batarya hic bir telefonda yoktur...bekleme suresi kisalir ekran suresi uzar...bekleme suresi uzar suresi kisalir mantik budur...(4gün bekleme süresi 5.5saat ekran süresi,1.5gün bekleme süresi 10.30saat ekran süresidir...☺️
Oylama sonucum reno 4 1 kamera 2 normal sosyal medya vs gundelik kullaniciyim oyun oynamam kamera fazlasiyla tatmin etti batarya li po gundelik kullaniciyim 1gun bu sartlarda yogun kullanimda rahat kurtarir...

Son düzenleme:

Marsonne

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
En son 9-10 yıl önce Samsung S4 mini kullanmıştım, 7-8 yıl da iPhone 5s kullandıktan sonra Reno 4 Lite kullanmaya başladım..
Yani listedeki diğer telefonları kullanmadım ama kesinlikle ne 10 yıl öncesinin Samsungu nede 8 yıl öncesinin iPhone nu etmez Reno 4 Lite.. Kağıt üzerindeki efsane özelliklerine kandım, ama kullandıkça sadece kağıt üzerinde olduğunu anladım.. bana göre Oppo pişmanlık oldu.

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
En son 9-10 yıl önce Samsung S4 mini kullanmıştım, 7-8 yıl da iPhone 5s kullandıktan sonra Reno 4 Lite kullanmaya başladım..
Yani listedeki diğer telefonları kullanmadım ama kesinlikle ne 10 yıl öncesinin Samsungu nede 8 yıl öncesinin iPhone nu etmez Reno 4 Lite.. Kağıt üzerindeki efsane özelliklerine kandım, ama kullandıkça sadece kağıt üzerinde olduğunu anladım.. bana göre Oppo pişmanlık oldu.
merhabalar

Efendim aslinda bakarsaniz oppo iyi bir markadir

tek sorunu oppo reno 4 ve 4 lite daha fazla sorun bulunmaktadir

ben oppo a15 kullaniyorum 6 aydir gayet memnunum herhangi sorunu yoktur