• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Forza Street Yayınlandı!

witrocc

『  』
Yetkili
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
PC ve Xbox kullanıcılarının favori araba yarışı ve simülatör oyunu Forza Horizon’ın mobil oyunu Forza Street, Android ve iOS işletim sistemlerine geldi.​

Screenshot_2020-05-05-22-15-01-72.png

Oyunu 5 Mayıs - 5 Haziran tarihleri arasında oynayan tüm kullanacıların Founder’s Pack (Kurucu Paketi) adı verilen özel bir paket alacak. Bu paket dahilinde 2017 Ford GT ile birlikte oyun kredileri ve altınları bulunacak.​

Microsoft’un oyun ile ilgili bir diğer duyurusu ise Xbox Live girişi ile cihazlar arası bulut kaydı özelliği ve oyunun PC versiyonunda sahip olduğunuz araçların Forza Street içinde kullanılabilmesi özelliği oldu.​

Forza Street'in PC versiyonundan çok farklı olduğunu unutmayın. Şahsen ben yükleyip 10 dakika içerisinde sildim ama siz beğenebilirsiniz.​

Reklam

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Pc'de sürekli Forza Horizon 4 oynayan biri olarak telefonda oyun oynamayı sevmediğim halde Forza Streeti inidiriyorum şuan denemek için ekteki fotoda benden :D

Ekli dosyalar

• IMG-20200425-WA0041.jpeg
    IMG-20200425-WA0041.jpeg
    1.6 MB · Görüntüleme: 4

witrocc

『  』
Yetkili
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Hocam PC ve Xbox'taki Forza Horizon gerçekten mükemmel. Grafikleri ile bütün yarış oyunlarından önde. Forza Street pek de yenilik sahibi bir oyun değil ve benim ilgimi çekmedi.

witrocc

『  』
Yetkili
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
NFS'de mobilde sarıyor hocam.
NFS de tercih edilebilir hocam. :)
Mesajlar birleştirildi:

NFS'de mobilde sarıyor hocam.
Ben F1 Mobile Racing oynuyordum. Oyun gayet güzel ve grafikler tadındaydı fakat normalde 1-2 saat aralıksız oyun oynamama rağmen bu oyunu 10 dakika oynamadan cihaz aşırı ısınıyordu. İsterseniz deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Denedim Forza Street'i oyun güzel değil gerçekten birde bende ara ara kasmalar donmalar yaptı oyun.