Forza Street Yayınlandı!

W

wittroc

Guest
PC ve Xbox kullanıcılarının favori araba yarışı ve simülatör oyunu Forza Horizon’ın mobil oyunu Forza Street, Android ve iOS işletim sistemlerine geldi.​

Screenshot_2020-05-05-22-15-01-72.png

Oyunu 5 Mayıs - 5 Haziran tarihleri arasında oynayan tüm kullanacıların Founder’s Pack (Kurucu Paketi) adı verilen özel bir paket alacak. Bu paket dahilinde 2017 Ford GT ile birlikte oyun kredileri ve altınları bulunacak.​

Microsoft’un oyun ile ilgili bir diğer duyurusu ise Xbox Live girişi ile cihazlar arası bulut kaydı özelliği ve oyunun PC versiyonunda sahip olduğunuz araçların Forza Street içinde kullanılabilmesi özelliği oldu.​

Forza Street'in PC versiyonundan çok farklı olduğunu unutmayın. Şahsen ben yükleyip 10 dakika içerisinde sildim ama siz beğenebilirsiniz.​

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Pc'de sürekli Forza Horizon 4 oynayan biri olarak telefonda oyun oynamayı sevmediğim halde Forza Streeti inidiriyorum şuan denemek için ekteki fotoda benden :D

Ekli dosyalar

• IMG-20200425-WA0041.jpeg
    IMG-20200425-WA0041.jpeg
    1.6 MB · Görüntüleme: 16
W

wittroc

Guest
Hocam PC ve Xbox'taki Forza Horizon gerçekten mükemmel. Grafikleri ile bütün yarış oyunlarından önde. Forza Street pek de yenilik sahibi bir oyun değil ve benim ilgimi çekmedi.

W

wittroc

Guest
NFS'de mobilde sarıyor hocam.
NFS de tercih edilebilir hocam. :)
Mesajlar birleştirildi:

NFS'de mobilde sarıyor hocam.
Ben F1 Mobile Racing oynuyordum. Oyun gayet güzel ve grafikler tadındaydı fakat normalde 1-2 saat aralıksız oyun oynamama rağmen bu oyunu 10 dakika oynamadan cihaz aşırı ısınıyordu. İsterseniz deneyebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Denedim Forza Street'i oyun güzel değil gerçekten birde bende ara ara kasmalar donmalar yaptı oyun.